Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 lipca 2017

Dzielnicowy gra na tubie - policyjna pasja

Dzielnicowy gra na tubie - policyjna pasja
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Sierżant sztabowy Piotr Gębczyński jest dzielnicowym w Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, jego rejon to Osiedle Zdrój. Oprócz służby w Policji, jego pasją jest gra na tubie.

Policjant gra na instrumencie od 25 lat w orkiestrach dętych i zespołach kilkuosobowych. Jak sam o sobie opowiada - uczył się pod okiem wyjątkowego tubisty. Aktualnie koncertuje z orkiestrą dętą Stowarzyszenia Muzyczno-Kulturalnego Zofiówka.

- Piotr Gębczyński jest policjantem od 2008 roku. Służbę rozpoczął w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym, a od 6 lat jest dzielnicowym w Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Jest również instruktorem taktyki i techniki interwencji Policji. W ramach swoich obowiązków służbowych dba o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze. Każdy może zwrócić się do niego o pomoc i poradę prawną, przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Jego największą pasją jest gra na tubie. W 2000 roku Piotr Gębczyński został absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie Tuby (instrument dęty blaszany) w Jastrzębiu-Zdroju. Jak sam o sobie opowiada, uczył się pod okiem wyjątkowego tubisty- mgr Adama Penkała. Na instrumencie gra od 25 lat w orkiestrach dętych i zespołach kilkuosobowych. Gra również na gitarze basowej. Był członkiem zespołu rockowego. Aktualnie koncertuje z orkiestrą dętą Stowarzyszenia Muzyczno-Kulturalnego Zofiówka - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
PGE09.07.2017 20:39

Poznalem go. Spoko gosc. Malo juz uczciwych ludzi na ulicach.

Gość09.07.2017 1:22

@@@@@ Gość ja nie piszę o Panie Piotrze tylko o dzielnicowym osiedle Górne on tez ma talent

j08.07.2017 20:36

Do majk. Z ciebie to jest dopiero trąba do kwadratu .
Brawo Piotrze!

xxx07.07.2017 21:37

Super!!

ABDUL07.07.2017 19:39

a moja gra na flecie i co z tego

gojek07.07.2017 16:40

majk :-) nie jest z niego trąba ;-)
ale wiem, że miał "polecenie", aby o nim napisano...

Gość07.07.2017 13:43

A dzielnicowy Osiedle Górne nie wie gdzie jakie ma ulice i znaki a jak ludzie zgłaszają braki to wyśmiewa ich. No tez ma talent tylko że to on trąba.

Pokaż wszystkie opinie (10)