Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 lipca 2017

Dzielnicowy gra na tubie - policyjna pasja

Dzielnicowy gra na tubie - policyjna pasja
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Sierżant sztabowy Piotr Gębczyński jest dzielnicowym w Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, jego rejon to Osiedle Zdrój. Oprócz służby w Policji, jego pasją jest gra na tubie.

Policjant gra na instrumencie od 25 lat w orkiestrach dętych i zespołach kilkuosobowych. Jak sam o sobie opowiada - uczył się pod okiem wyjątkowego tubisty. Aktualnie koncertuje z orkiestrą dętą Stowarzyszenia Muzyczno-Kulturalnego Zofiówka.

- Piotr Gębczyński jest policjantem od 2008 roku. Służbę rozpoczął w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym, a od 6 lat jest dzielnicowym w Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Jest również instruktorem taktyki i techniki interwencji Policji. W ramach swoich obowiązków służbowych dba o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze. Każdy może zwrócić się do niego o pomoc i poradę prawną, przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Jego największą pasją jest gra na tubie. W 2000 roku Piotr Gębczyński został absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie Tuby (instrument dęty blaszany) w Jastrzębiu-Zdroju. Jak sam o sobie opowiada, uczył się pod okiem wyjątkowego tubisty- mgr Adama Penkała. Na instrumencie gra od 25 lat w orkiestrach dętych i zespołach kilkuosobowych. Gra również na gitarze basowej. Był członkiem zespołu rockowego. Aktualnie koncertuje z orkiestrą dętą Stowarzyszenia Muzyczno-Kulturalnego Zofiówka - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
PGE09.07.2017 20:39

Poznalem go. Spoko gosc. Malo juz uczciwych ludzi na ulicach.

Gość09.07.2017 1:22

@@@@@ Gość ja nie piszę o Panie Piotrze tylko o dzielnicowym osiedle Górne on tez ma talent

j08.07.2017 20:36

Do majk. Z ciebie to jest dopiero trąba do kwadratu .
Brawo Piotrze!

xxx07.07.2017 21:37

Super!!

ABDUL07.07.2017 19:39

a moja gra na flecie i co z tego

gojek07.07.2017 16:40

majk :-) nie jest z niego trąba ;-)
ale wiem, że miał "polecenie", aby o nim napisano...

Gość07.07.2017 13:43

A dzielnicowy Osiedle Górne nie wie gdzie jakie ma ulice i znaki a jak ludzie zgłaszają braki to wyśmiewa ich. No tez ma talent tylko że to on trąba.

Pokaż wszystkie opinie (10)