Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
7 lipca 2017

Silne opady deszczu utrudniały ruch na ulicach

Silne opady deszczu utrudniały ruch na ulicach Zdjęcie archiwalne
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W piątek wieczorem, około godziny 18:30, nad Jastrzębiem przeszła burza z silnymi opadami deszczu, które znacznie utrudniły poruszanie się na drogach. 

Przejazd przez niektóre ulice w mieście był nie lada wyzwaniem. Studzienki nie nadążały odprowadzać nadmiernej ilości wody. Tak było między innymi na ulicy Podhalańskiej. Odcinek na wysokości parkingu strzeżonego był całkowicie zalany.

Państwowa Straż Pożarna wypompowuje wodę z alei Piłsudskiego (skrzyżowanie z ulica Pszczyńską), ulicy Podhalańskiej, Pszczyńskiej, Warszawskiej,  Wiejskiej. Nadal napływają zgłoszenia o zalanych drogach. 

Video - Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak ochronić się przed burzą? Jak ochronić się przed burzą?

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze! Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
gosc10.07.2017 10:34

jeli ktos pisze "kilka lat temu" to nie moze to byc przenosnia dla "kilkunastu lat temu"... co za debil??, poczytaj najpierw co to jest przenosnia tluku a potem ucz innych

Do "do mieszkaniec"09.07.2017 18:49

Podtrzymują swoją opinię o tobie. Zmieniam tylko "kilka lat temu" na kilkanaście i wcześniej, bo nawet tej przenośni nie potrafiłeś zrozumieć. Tym samym udowodniłeś moje zdanie.

do Do "do mieszkaniec"09.07.2017 12:37

takie ulewy nie byly znane kilka lat temu powiadasz hmm, wiec albo chodzisz conajwyzej do gimnazjum albo jestes idiota, jedno drugiego rownierz nie wyklucza

Leos 09.07.2017 7:29

No za Janeckiego nie padało, byla susza, ale Bóg się zlitował i za Hetman obdarzył nas deszczem, nareszcie... czasy kary mineły. Boże dzięki Ci

Hrabina08.07.2017 20:28

Z repertuaru PO- SORY TAKI MAMY KLIMAT!!!

Janusz08.07.2017 19:15

A nasza.policja co robila ?? Szukala łodzi ??

Do "do mieszkaniec" 08.07.2017 19:04

Popatrz krytycznie na siebie, jeśli potrafisz a dowiesz się jakim jesteś durniem. Pani Prezydent jest jednym z najlepszych prezydentów tego miasta. Ale, jak zwykle, w prostakach budzi nienawiść. Zobaczcie jakie spustoszenie zrobił w Was, nienawistnych nieudaczników, PiS. Ta partia mądrych inaczej.
Takie ulewy jak ostatnia kilka lat temu nie były znane. Następują zmiany w atmosferze. Powód nie jest znany ze 100 procentową pewnością. Ale to nie przeszkadza wypisywania bzdur, przez negatywów. Szkoda, że niszczycielska głupota tak się panoszy.

Pokaż wszystkie opinie (22)