Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
11 lipca 2017

Ratownicy medyczni wezwali policję do agresywnej pacjentki

Ratownicy medyczni wezwali policję do agresywnej pacjentki
fot. KMP Jastrzębie

Jedna z interwencji załogi pogotowia ratunkowego wymagała wezwania policji w celu opanowania agresywnej pacjentki. Mundurowi udzielili medykom asysty. 

W poniedziałek około godziny 10:00 do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji wpłynęło zgłoszenie od ratowników medycznych, którzy zwrócili się do policji o wsparcie, gdyż mieli problem z opanowaniem agresywnej pacjentki.

- Patrol policyjny udał się pod wskazany adres, czyli do jednego z bloków przy ulicy Gagarina. W mieszkaniu zastał ratowników medycznych, którzy mieli problem z agresywną pacjentką. Policjanci udzielili im asysty tak, że możliwe stało się przeprowadzenie niezbędnych czynności - powiedziała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Według relacji świadków kobieta miała używać wulgaryzmów i grozić ratownikom medycznym. Ponadto miała znajdować się pod wpływem alkoholu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Barburka12.07.2017 14:37

Jak można wszystkich wrzucać do jednego wora,a co na innych osiedlach to jest tak cacy,cacy.

do gościa 12.07.2017 12:31

Nie generalizuj bo krzywdzisz porządnych ludzi..

Gość12.07.2017 6:46

Błąd kolego na gagarina niema normalny ludzi,tak samo na szerokiej czy przyjazni.

Szczeżuja12.07.2017 6:43

Wszędzie są normalni ludzie i wszędzie są patole, ale bohaterowie tych artykułów to zawsze są patole. O normalnych się nie pisze bo oni nie dostarczają "rozrywki" Będzie artykuł o kimś ze zdroju lub z każdej innej dzielnicy, kto też zachowywał się jak lump, to również podsumuję że to patol skądś tam.

mon12.07.2017 4:42

O Aneczka Ś.teraz na Gagarina cyrki robi :)
Przez takich jak ona normalni ludzie mieszkający na Gagarina mają taką opinie. Robiła chlew na Miodowej,Przyjazni teraz na Gagarina.A OPS dalej daje jej kasę na picie.Kiedyś fury ,kasa a twraz .....

ilena12.07.2017 0:19

ta pani potwierdziła, czym jest Gagarina

Szczepiony11.07.2017 22:04

Dobrze że ich nie pogryzła !

Pokaż wszystkie opinie (15)