Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
12 lipca 2017

Dwóch mężczyzn trafiło do aresztu za narkotyki

Dwóch mężczyzn trafiło do aresztu za  narkotyki
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci znowu zatrzymali młodych ludzi, którzy posiadali przy sobie substancje narkotyczne. U jednego z nich znaleźli dwa zwitki papieru z marihuaną, u drugiego - woreczki foliowe z tą samą substancją. Zatrzymani mężczyźni trafili do aresztu. 

Mundurowi informowali, że wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Jastrzębianin wpadł w ręce policjantów w rejonie Osiedla Zofiówka. Łączna waga zabezpieczonej marihuany wyniosła 2,38 grama. O dalszym losie zatrzymanego mężczyzny zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Z kolei w poniedziałek, około godziny 23:00, policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego podczas patrolowania ulicy Wielkopolskiej zauważyli mężczyznę, który na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać, wobec czego stróże prawa przystąpili do jego legitymowania. W trakcie kontroli osobistej mundurowi znaleźli w tylnej kieszeni spodni woreczek z suszem roślinnym oraz drugi woreczek z białym proszkiem. Po przebadaniu substancji testerem narkotykowym okazało się, że to także marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O dalszym losie 27-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju zdecyduje sąd - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Wolał skoczyć z wysokości, niż iść do więzienia Wolał skoczyć z wysokości, niż iść do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Dobry13.07.2017 18:46

Głupich należy kasować. Na całym świecie głupota co dzień tryumfuje.

smołka13.07.2017 8:35

Kiedy przyjedzie Duda z odznaczeniami zasługi dla naszych Strażników Teksasu ?

Lol13.07.2017 4:52

Jak zwykle tylko krytyka .Robią coś źle, nie robią nic też źle. Weźcie się ludzie zastanówcie nad sobą. Czemu nie dzwonisz jeden z drugim i nie podpierniczysz swojego sąsiada z bloku czy nawet klatki .Tylko siedzieć i nic nie robić ale do krytyki pierwszy.

Janusz12.07.2017 22:34

Ogromny sukces policji. To tak jak by ogrodnik zlapal kreta raz na 4 mc i chcialby medal ! Zal, smiech, dno !

Janusz12.07.2017 22:25

A bialy proszek to co ? Proszek do pieczenia ?

Gość12.07.2017 14:35

Nie róbcie konkurencji prawdziwym dilerom, od nich towar może być dostarczony nawet z cateringiem.