Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
13 lipca 2017

Policjant znalazł psa. Teraz szuka właściciela

Policjant znalazł psa. Teraz szuka właściciela
fot. pixabay

Jastrzębski dzielnicowy st. Sierż. Dariusz Wendt podczas obchodu ulicy Wielkopolskiej zauważył psa rasy Husky, który błąkał się pomiędzy blokami bez właściciela. Teraz policjanci szukają właściciela.

- Policjant nie pozostał obojętny na los pieska i szybko zawiadomił służby Straży Miejskiej oraz schronisko. Pies był wygłodzony i spragniony, dlatego też stróż prawa nakarmił go i napoił. Dzięki zaangażowaniu i bezinteresownej pomocy, jeszcze tego samego dnia pies został zabrany do Schroniska w Jastrzębiu-Zdroju - informuje Komenda Miejska Policji.

Osoby, którym zaginął pies lub mają wiedzę do kogo mógł należeć proszone są o kontakt ze Schroniskiem dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju tel. 533 305 985.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odbierz psa w sobotę ze schroniska Odbierz psa w sobotę ze schroniska

Uwaga! Piesi pod szczególnym nadzorem Uwaga! Piesi pod szczególnym nadzorem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
wlkp15.07.2017 9:51

Zgadza się. Po wielkopolskiej biega kilka psów (min.Kuba) samopas, ale mają "właścicieli". Tymi właścicielami powinna zainteresować się SM, której nie uświadczysz. To właśnie te psy zanieczyszczają klatki i chodniki.

Gość14.07.2017 10:57

Hasek to specyficzny pies i jest albo uciekinierem i się zabłąkał albo ktoś pojechał na wczasy bez pieska. W pierwszym wydaniu ustalić właściciela i oddać a w drugim to samo tylko wdu.... wielki mandat bo nie zasługuje na psa.

Gość14.07.2017 9:39

Ciekawe, że pan dzielnicowy nigdy nie zauważył biegającego cała dobę Kuby, psa znanego miłośnika psów Szymona P.

mily14.07.2017 9:04

u mnie latają kundle i nikt sie onie nie troszczy

dobry pies14.07.2017 0:38

Dobry pies

gosc13.07.2017 20:18

czlowieku zanim cos napiszesz nawiaz wiez zrozumem iwlacz myslenie .

emeryt13.07.2017 19:51

pies pomaga psu a kaj je muj wungiel?