Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 lipca 2017

Policja wyłapuje piratów drogowych

Policja wyłapuje piratów drogowych
fot. KMP Jastrzębie

Od rana policjanci obserwują samochody. Sprawdzają czy kierowcy nie przekraczają dozwolonej prędkości. Mundurowi obstawią te miejsca w Jastrzębiu, gdzie przeważnie zatrzymuje się wielbicieli szybkiej jazdy.

Od godziny 6.00 w piątek do niedzieli na terenie naszego miasta policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem "Prędkość". Działania ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.

- Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu i uniemożliwienie dalszej jazdy piratom drogowym oraz nietrzeźwym kierującym. Do realizacji przydzielonych zadań zaangażowani zostali przede wszystkim policjanci drogówki. Mundurowi będą starali się dotrzeć się do wszystkich miejsc, w których kierowcy najczęściej przekraczają dozwoloną prędkość. Akcja zakończy się w niedzielę o godzinie 22.00 - Informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zrywał i zaklejał plakaty? Kto zrywał i zaklejał plakaty?

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
nudy14.07.2017 23:49

CB radio i Yanosik odpalony cały dzień i cisza, stali w Żorach dk81 dokładnie Baranowice z laserem u nas spokój i cisza albo tak trafiłem !

Gdyby nie moje podatki to by nie mieli pracy czy jak to nazywają służby :)

Kierowca14.07.2017 16:01

Dziś, w piątek nie spotkałem żadnego patrolu policji. Sądzę, że informacja o wyłapywaniu jeżdżących szybko jest ściemą. A widziałem dwa samochody BMW i dwa Audi ewidentnie łamiące przepisy o ruchu drogowym.

Gość14.07.2017 12:14

Ja swoim ścigaczem jeżdżę tylko nocą i to w centrum, bo wtedy policja śpi.

lucy14.07.2017 11:34

Na Libowcu SPS i SCI już padli ofiarą. Proszę o stały fotoradar na Libowiec, bo nasi sąsiedzi z SPS POROZJEŻDŻAJĄ nam dzieci.

Gość14.07.2017 10:55

Pały a wpadnijcie na obwodnice to zarobicie dużo więcej na mandatach niż na mieście :D

Leszek14.07.2017 10:34

Proponuję robić to częściej od godziny 5:00 bo wariatów którzy jadą na 6:00 jest pełno.

Gość14.07.2017 9:40

Ale zaparkowanych przy skrzyżowaniach samochodów, ograniczających widok nie będą sprawdzać?

Pokaż wszystkie opinie (8)