Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
14 lipca 2017

Policja wyłapuje piratów drogowych

Policja wyłapuje piratów drogowych
fot. KMP Jastrzębie

Od rana policjanci obserwują samochody. Sprawdzają czy kierowcy nie przekraczają dozwolonej prędkości. Mundurowi obstawią te miejsca w Jastrzębiu, gdzie przeważnie zatrzymuje się wielbicieli szybkiej jazdy.

Od godziny 6.00 w piątek do niedzieli na terenie naszego miasta policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem "Prędkość". Działania ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.

- Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu i uniemożliwienie dalszej jazdy piratom drogowym oraz nietrzeźwym kierującym. Do realizacji przydzielonych zadań zaangażowani zostali przede wszystkim policjanci drogówki. Mundurowi będą starali się dotrzeć się do wszystkich miejsc, w których kierowcy najczęściej przekraczają dozwoloną prędkość. Akcja zakończy się w niedzielę o godzinie 22.00 - Informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
nudy14.07.2017 23:49

CB radio i Yanosik odpalony cały dzień i cisza, stali w Żorach dk81 dokładnie Baranowice z laserem u nas spokój i cisza albo tak trafiłem !

Gdyby nie moje podatki to by nie mieli pracy czy jak to nazywają służby :)

Kierowca14.07.2017 16:01

Dziś, w piątek nie spotkałem żadnego patrolu policji. Sądzę, że informacja o wyłapywaniu jeżdżących szybko jest ściemą. A widziałem dwa samochody BMW i dwa Audi ewidentnie łamiące przepisy o ruchu drogowym.

Gość14.07.2017 12:14

Ja swoim ścigaczem jeżdżę tylko nocą i to w centrum, bo wtedy policja śpi.

lucy14.07.2017 11:34

Na Libowcu SPS i SCI już padli ofiarą. Proszę o stały fotoradar na Libowiec, bo nasi sąsiedzi z SPS POROZJEŻDŻAJĄ nam dzieci.

Gość14.07.2017 10:55

Pały a wpadnijcie na obwodnice to zarobicie dużo więcej na mandatach niż na mieście :D

Leszek14.07.2017 10:34

Proponuję robić to częściej od godziny 5:00 bo wariatów którzy jadą na 6:00 jest pełno.

Gość14.07.2017 9:40

Ale zaparkowanych przy skrzyżowaniach samochodów, ograniczających widok nie będą sprawdzać?

Pokaż wszystkie opinie (8)