Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
14 lipca 2017

Na osiedlu Gwarków powstanie ogródek rekreacyjny

Na osiedlu Gwarków powstanie ogródek rekreacyjny
fot. Osiedle Gwarków / Ewelina Auguścik

Na osiedlu Gwarków już niedługo zostaną zamontowane piłkarzyki betonowe, nowe ławki, stoliki. Powstanie tak zwany ogródek rekreacyjny. To mieszkańcy zdecydowali, czego chcą na swoim osiedlu.

Trwają prace, których efektem będzie stworzenie przyjaznej przestrzeni dla mieszkańców na osiedlu Gwarków. Jest to tak zwany ogródek rekreacyjny, zlokalizowany nieopodal siłowni na wolnym powietrzu przy ul. Wielkopolskiej. Inwestycja jest realizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

- Jar Południowy niestety jest trochę zapomniany przez miasto. Dzięki inwestycjom w ramach budżetów obywatelskich mamy szansę, my - mieszkańcy coś zmienić, wcześniej boisko do siatkówki, teraz ogródek rekreacyjny.  Wszystko po to, abyśmy mieli lepsze warunki do odpoczywania i aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu - mówiła Ewelina Auguścik z Zarządu Osiedla Gwarków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Wygra "Pedałek", "Piździkółko", a może coś innego? Wygra "Pedałek", "Piździkółko", a może coś innego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
zaciskacz zębów17.07.2017 8:56

Odnośnie pubu koło supersamu chciałem wyżalić się na łamach tego portalu, otóż kiedy chcę odpocząć po ciężkim tygodniu pracy i nastaje weekend bardzo chciałbym spędzić w ciszy wieczór z żoną. Niestety nie jest mi to dane z wiadomych przyczyn i tak w ten sposób zaciskam zęby ponieważ jestem w mniejszości, mimo to nie jest tak źle. Miłego tygodnia :-)

Gość17.07.2017 8:29

Precz z meliną zwaną pubem.

seboc17.07.2017 8:07

Te betonowe pilkarzyki przypominaja Kronike Filmowa z lat 70.
Pokazano jastrzebska restauracje "Panderosa" i bawiacych sie pionierow z komentarzem:
"Tutaj nikt nie rzuca stolami, tutaj stoly sa przymurowane do podlogi".

do 8:5716.07.2017 11:50

A co ty masz do tych "artystów"? Jest popyt-jest podaż. Płacą im, to się produkują. A knajpa będzie się miała dobrze, skoro jej stałymi klientami są członkowie zarządu osiedla. Pocieszające jest to, że "koncerty" odbywają się już tylko w piątki i tylko do 22.00. Takie dobrodziejstwa załatwił nam zarząd SM Nowa. Dziękujemy!!!

Gość16.07.2017 8:38

Wczoraj dziecko znowu nie mogło zasnąć, bo pijana hołota bawiła się w pubie koło Supersamu.

Gość15.07.2017 8:57

Kiedy zostanie zlikwidowany pub , zakłócający spokój mieszkańcom Wielkopolskiej? Nie każdy ma ochotę słuchać , jak wiejscy artyści z upośledzonym narządem słuchu popisują się , który gorzej fałszuje.

Gość14.07.2017 19:33

Brawo Ewelina !

Pokaż wszystkie opinie (15)