Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
14 lipca 2017

Pijana nastolatka zatrzymana w skateparku

Pijana nastolatka zatrzymana w skateparku fot. zdjęcie archiwalne
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę, około godz. 21: 30, mieszkańcy bloku sąsiadującego ze skateparkiem zauważyli zataczającą się dziewczynę. Powiadomili straż miejską, która na miejsce przysłała swój patrol. 

Straż miejska w Jastrzębiu-Zdroju potwierdza, że w środę około 21:30 przeprowadziła interwencję z osobą nieletnią, która znajdowała się pod wpływem alkoholu.

- W takich przypadkach przewozimy nieletniego na Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, skąd odbierają ją rodzice lub odwozimy do miejsca zameldowania - poinformowano w SM.

Mieszkańcy bloków przylegających do skateparku przy ul. Turystycznej relacjonują, że nierzadko widzą, jak w miejscu tym przebywają osoby nieletnie, będące pod wpływem alkoholu. Zdarza się, że swoim zachowaniem zakłócają ciszę nocną, a czasami niszczą urządzenia znajdujące się w tym miejscu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Potraktował plac zabaw jak wychodek Potraktował plac zabaw jak wychodek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
SM i wszystko jasne31.08.2017 22:04

Do nastolatki mieli patrol a do codziennych krzyków i łomotu skaczących po pudłach rezonansowych z których składa się skate park, nie mogą wysłać patrolu? Nie chcę się ruszyć patrolowi siedzącemu w siedzibie SM, która jest około 100 metrów od skate parku?
Pogonić tych nierobów na których płacimy spore pieniądze.

:) 17.07.2017 23:17

Gdzie dwóch się bije to trzeci wykorzysta yyy korzysta yyy jakoś tak xd to było

Zdzicho16.07.2017 21:05

Jastrzębska młodzież to patologia

gość16.07.2017 18:17

A dlaczego SM ma być taksówką dla pijannych małolatów? NIech rodzice przyjadą taksówką i ich odbiorą. Oczywiście jeżeli nie3 mają własnego auta.

Gość15.07.2017 8:58

O 21.30 to mamuśki zaczynają wysyłać do knajp, żeby coś upolowały i zarobiły.

Do Janusz14.07.2017 23:30

Ja jestem za tym żeby Skate Park mimo wszystko został. Ale za to takich cwaniaczków z internetu proszę bardzo, można śmiało likwidować.
Prawda jest taka, że poza akcjami jak ta opisana w artykule, dzieje się tam jednak trochę fajnych rzeczy !

Porada14.07.2017 23:07

SM wystarczy parę kroków ze swojej siedziby przez lasek złożony z kilku drzew i już mają młodych w ręku. Minimum wysiłku, którego nie chcą zrobić.

Pokaż wszystkie opinie (11)