Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
EkoOkna
14 lipca 2017

Pasażer rozbił szybę w autobusie i uciekł

Pasażer rozbił szybę w autobusie i uciekł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pasażerowie, który w środę jechali autobusem miejskim linii 125 nie mogli tej podróży zaliczyć do spokojnych z powodu zachowania jednej z osób. 

Policja interweniowała w związku z tym, że jedna z osób jadąca autobusem miejskim wybiła szybę w oknie i oddaliła się w nieznanym kierunku

- W środę, około godziny 15:00 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie o tym, że jeden z pasażerów autobusu wybił szybę w oknie i opuścił pojazd, kiedy ten znajdował się na wysokości Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na miejsce przybył policyjny patrol, który potwierdził to zdarzenie. Obecnie policja prowadzi czynności w tej sprawie - powiedziała mł. asp. Bogumiła Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

- Całe zdarzenie można zakwalifikować, jako nieszczęśliwy wypadek. Młody człowiek, mający nie więcej niż 20 lat, chcąc wsiąść do autobusu lekko uderzył ręką w drzwi.  W wyniku tego szyba została zbita. Najprawdopodobniej mieliśmy do czynienia z wcześniej uszkodzoną szybą, która pod wpływem niewielkiego uderzenia uległa uszkodzeniu. Można powiedzieć, że to złośliwość rzeczy martwych. Nie będziemy szukać młodego pasażera, uznając całe zdarzenie za nieszczęśliwy zbieg okoliczności - powiedział Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dyrektor Biura MZK czeka na pasażerów Dyrektor Biura MZK czeka na pasażerów

Uwaga! Od 1 maja - zmieniony rozkład jazdy Uwaga! Od 1 maja - zmieniony rozkład jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
zbychu17.07.2017 13:35

Ale bajka wyssana z palca. Czekajcie na swoja bkm. Wtedy dopiero wyjdzie ukraina na wierzch. Niszczenie, chlanie w busie, bójki, opluwanie kierowcy będzie na porządku dziennym. Po co szanować ja za darmo co nie?

smołka17.07.2017 9:04

Potknął się i wypadł przez szybe, a tyle hałasu jak by było o co !

Gość16.07.2017 11:35

Chyba nerwy go poniosły, bo czekał na przystanku godzinę, a potem przyjechały trzy autobusy na raz...

Gość16.07.2017 9:56

Następnym razem wal w szybę czołową albo boczną, tylko pamiętaj że w złom Scanie

szakal15.07.2017 22:17

@Gość jesteś gnidą Pisowską widać na wp

Gość15.07.2017 12:00

Po co taki rozgłos, nic się nie stało, to tylko szyba drzwi w złomie zwanej Scania, której właścicielem jest firmą zwaną Warbus

bierny obserwator14.07.2017 22:28

xD

Pokaż wszystkie opinie (16)