Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
17 lipca 2017

Kilkudziesięciu jastrzębskich policjantów otrzymało awans

Kilkudziesięciu jastrzębskich policjantów otrzymało awans
fot. KMP Jastrzębie

Pod koniec lipca, kiedy policjanci w całym kraju obchodzą Święto Policji funkcjonariusze dostają awans na  na wyższe stopnie. W piątek w Jastrzębiu odbyła się uroczysta akademia, podczas której 59 jastrzębskich policjantów otrzymało takie mianowania. 

Uroczysta akademia z okazji Święta Policji odbyła się w piątek, 14 lipca w Domu Zdrojowym. Po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości - podinsp. Marcina Bębenka, jako pierwszy głos zabrał Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju, mł. insp. Krzysztof Herzyk, który przywitał przybyłych gości i złożył życzenia funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym oraz podziękował rodzinom policjantów za okazywane wsparcie w trudach pełnionej służby. Komendant wyraził również swą wdzięczność wobec przedstawicieli instytucji i władz samorządowych za dotychczasową współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

- Z okazji tegorocznego Święta Policji na wyższe stopnie awansowało 59 funkcjonariuszy (jedna osoba przedterminowo mianowana na stopień podinspektora, w korpusie oficerów starszych, 4 osoby w korpusie oficerów młodszych, 24 w korpusie aspiranckim, 24 w korpusie podoficerskim oraz 6 w korpusie szeregowym). Akty mianowania wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, insp. Krzysztof Justyński, któremu asystował Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju, mł. insp. Krzysztof Herzyk. Ponadto nagrodzono 3 laureatów konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego. Do życzeń oraz podziękowań dołączył się także Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Jastrzębia-Zdroju Roman Foksowicz - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
kibole JW18.07.2017 6:20

Brawo wielkie gratulacje od kibiców z młyna Jastrzębskiego Węgla.

gość17.07.2017 23:43

Jakie prezenty otrzymali od I z-cy prezydenta miasta - Romana F.?

:) 17.07.2017 23:15

500+

glupki17.07.2017 20:03

awans to srednio15-25 z podwyzki za stopien....

Janusz17.07.2017 16:18

Nierobą dac awanse ludzia to sie w glowach poprzewracalo !

Akart17.07.2017 12:32

A Pająk dostał, a Nowak dostał? he he he

aaaahaha17.07.2017 11:46

Za co te awanse? Za łapanie małolatów z 1g ziela w kieszeni? Kiedy ostatnio złapali jakąś grubą rybę z dużą ilością? Nie przypominam sobie takiego newsa tylko chwalą się cały czas jakimiś wypadkami przy pracy gdzie zarządzają przeszukanie zresztą najczęściej bezpodstawnie i bezprawnie po czym znajdują u kogoś coś nielegalnego no masz ci los trafi się ślepej kurze ziarno.. Gdzie działania operacyjne/obserwacje itp żeby złapać dilera, a nie zwykłego odbiorcę? Gdyby ludzie znali swoje prawa dokładnie i się nimi posługiwali to guzik by znaleźli prewencyjni co im nawet biedronka nie chce usiąść na pagonie oni jedynie potrafią cwaniakować, obnosić się z władzą i wypisywać mandaty za piwko w krzakach i na ławkach pod osłoną nocy co jest dla mnie totalnym absurdem... choć i to im nie zawsze wychodzi bo wystarczy odmówić przyjęcia mandatu jeżeli nie miałes butelki w ręce

Pokaż wszystkie opinie (12)