Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
17 lipca 2017

Mężczyzna rzucił się na sanitariusza i kopnął policjanta

Mężczyzna rzucił się na sanitariusza i kopnął policjanta
fot. KMP Jastrzębie

Pijany pacjent rzucił się na sanitariusza w jastrzębskim szpitalu. Nie obyło się bez wulgaryzmów pod adresem medyka. Wezwano policję, która przewiozła pobudzonego pacjenta do policyjnej celi. 

W sobotę w nocy, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani na interwencję na izbę przyjęć do szpitala, gdzie według zgłoszenia pijany pacjent był agresywny wobec personelu oraz innych pacjentów.

- Podczas interwencji mundurowych mężczyzna, nie reagował na żadne polecenia stróżów prawa. Używał wobec wszystkich nieprzyzwoitych słów, odmówił podania swoich danych osobowych i wykrzykiwał pod adresem mundurowych obraźliwe słowa. W trakcie czynności stawał się coraz bardziej agresywny i kopnął jednego z mundurowych. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, tłumacząc się niepamięcią spowodowaną wypitym alkoholem. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej stróżów prawa grożą mu 3 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zrywał i zaklejał plakaty? Kto zrywał i zaklejał plakaty?

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
syn17.07.2017 20:23

pewnie go zdenerwował Plaża Bez Wody

Janusz17.07.2017 18:46

Psa nie nawet nie kopie a co dopiero człowieka !

adam17.07.2017 15:06

Pijani pacjenci Jastrzębskiej Izby Przyjęć to pryszcz w porównaniu z personelem tej izby, osobiście byłem świadkiem jak oczekiwałem na przyjęcie dziecka takiej oto sytuacji:
Zgłosił się pewien pan z bólem głowy, został totalnie olany i zlekceważony przez Panie pielęgniarki, z sugestią poszukania innego szpitala lub udania się na "przyjaźń", po awanturze zrobionej przez żonę tego pana, wezwano lekarza, i co się okazało, pan ten został w trybie pilnym hospitalizowany z zastrzeżeniem że jeszcze tego samego dnia ma być operowany, ale oczywiście dla pielęgniarek to był kolejny symulant .

X17.07.2017 12:12

Rewelacja za naruszenie cielesności policjanta zarzuty a co z sanitariuszem ,a co z personelem ktory co tydzien jest narazony na takich właśnie pacjentów? ??Dobrze , ze w ogole policja zaczela reagowac na takie wezwania , bo nie tak dawno jeszcze w lutym prosba pielegniarek o pomoc w przypadku agresywnego pijanego pacjenta zagrazajacego personelowi oddzialu i pacjentom tam przebywajacym zostala bez echa