Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
17 lipca 2017

Mężczyzna rzucił się na sanitariusza i kopnął policjanta

Mężczyzna rzucił się na sanitariusza i kopnął policjanta
fot. KMP Jastrzębie

Pijany pacjent rzucił się na sanitariusza w jastrzębskim szpitalu. Nie obyło się bez wulgaryzmów pod adresem medyka. Wezwano policję, która przewiozła pobudzonego pacjenta do policyjnej celi. 

W sobotę w nocy, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani na interwencję na izbę przyjęć do szpitala, gdzie według zgłoszenia pijany pacjent był agresywny wobec personelu oraz innych pacjentów.

- Podczas interwencji mundurowych mężczyzna, nie reagował na żadne polecenia stróżów prawa. Używał wobec wszystkich nieprzyzwoitych słów, odmówił podania swoich danych osobowych i wykrzykiwał pod adresem mundurowych obraźliwe słowa. W trakcie czynności stawał się coraz bardziej agresywny i kopnął jednego z mundurowych. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, tłumacząc się niepamięcią spowodowaną wypitym alkoholem. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej stróżów prawa grożą mu 3 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
syn17.07.2017 20:23

pewnie go zdenerwował Plaża Bez Wody

Janusz17.07.2017 18:46

Psa nie nawet nie kopie a co dopiero człowieka !

adam17.07.2017 15:06

Pijani pacjenci Jastrzębskiej Izby Przyjęć to pryszcz w porównaniu z personelem tej izby, osobiście byłem świadkiem jak oczekiwałem na przyjęcie dziecka takiej oto sytuacji:
Zgłosił się pewien pan z bólem głowy, został totalnie olany i zlekceważony przez Panie pielęgniarki, z sugestią poszukania innego szpitala lub udania się na "przyjaźń", po awanturze zrobionej przez żonę tego pana, wezwano lekarza, i co się okazało, pan ten został w trybie pilnym hospitalizowany z zastrzeżeniem że jeszcze tego samego dnia ma być operowany, ale oczywiście dla pielęgniarek to był kolejny symulant .

X17.07.2017 12:12

Rewelacja za naruszenie cielesności policjanta zarzuty a co z sanitariuszem ,a co z personelem ktory co tydzien jest narazony na takich właśnie pacjentów? ??Dobrze , ze w ogole policja zaczela reagowac na takie wezwania , bo nie tak dawno jeszcze w lutym prosba pielegniarek o pomoc w przypadku agresywnego pijanego pacjenta zagrazajacego personelowi oddzialu i pacjentom tam przebywajacym zostala bez echa