Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
18 lipca 2017

Można odzyskać spokój ducha w parku

Można odzyskać spokój ducha w parku
fot. MOK Jastrzębie

W Parku Zdrojowym, podobnie jak w ubiegłym roku, można wspólnie poćwiczyć gimnastykę chińską Tai Chi chuan. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców. 

Zajęcia z gminastyki Tai Chi odbędą się w środę w Parku Zdrojowym, przed kawiarenką letnią, w godz.17:00-18:30. Udział w nich jest bezpłatnych. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza każdego zainteresowanego.

- Efekt zdrowotny Tai Chi chuan polega na tym, że dzięki powolnym, harmonijnym ruchom wykonywanym w stanie maksymalnego rozluźnienia pobudzamy naturalne krążenie energii życiowej w organizmie. Ćwiczenia Tai Chi, podobnie jak medycyna chińska, pomagają w utrzymaniu naszego organizmu w stanie dynamicznej równowagi, która służy naszemu zdrowiu fizycznemu, psychicznemu, naszemu rozwojowi oraz naszym relacjom ze światem - zachęca Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w zajęciach proszeni są o wcześniejsze zapisywanie się pod numerem telefonu: 32 47 31 012. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży oraz osób dorosłych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Zamkną jedyne kino w mieście? Zamkną jedyne kino w mieście?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Hmmm20.07.2017 18:05

A mosz je zimne?

Barburka20.07.2017 17:18

Jak tak będziesz ćwiczył,to Ci wątroba zgnije...

seboc18.07.2017 18:37

dodam ze kufel zawsze wygrywa a ja padam , musze chyba wiecej i wiecej cwiczyc, co sadzicie???

seboc18.07.2017 11:38

Ja codziennie ćwiczę z kuflem