Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
19 lipca 2017

Zderzenie samochodów na Pszczyńskiej. Utrudnienia w ruchu

Zderzenie samochodów na Pszczyńskiej. Utrudnienia w ruchu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

We wtorek około godziny 15:00 na ulicy Pszczyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. 

Wypadek miał miejsce na ulicy Pszczyńskiej, przed skrzyżowaniem z aleją Józefa Piłsudskiego, na pasie w kierunku ulicy Rybnickiej. Według relacji świadków, kierowca samochodu marki Volkswagen Polo wyjeżdżając ze sklepowego parkingu uderzył w przejeżdżające prawidłowo auto marki Renault. Wystąpiły spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Do Edwina19.07.2017 12:40

Jak norma? Ja tam nigdy nie widziałem stłuczki a jeżdżę tam codziennie. Jeśli, ktoś nie zauważy nadjeżdżającego samochodu, to ma problem, taki jak opisany. Uważać trzeba zawsze. Na jezdni ruch zmienia się dynamicznie. Nie wystarczy rzut oka, bo można nie zauważyć niebezpieczeństwa. Ludzi nieostrożnych jest za dużo. Zwłaszcza młodych, którzy są chorobliwe pewni, że są wspaniali i nic im nie grozi.

Edwin 19.07.2017 7:03

Na tej ulict to norma! Wiecej patroli by się przydało i basta