Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
19 lipca 2017

Okradł wujka i sam zgłosił się na policję

Okradł wujka i sam zgłosił się na policjęfot. KMP Jastrzębie

Dokonywał zakupów za pomocą karty bankomatowej, którą ukradł swojemu wujkowi. W sklepach na terenie Jastrzębia-Zdroju i Żor kupował alkohol. Mężczyzna okazał skruchę i sam zgłosił się na policję. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. 

- Akt skruchy godny pochwały, tym bardziej, że niesforny młodzieniec zadeklarował się zwrócić całą skradzioną kwotę wujkowi, tuż po pierwszej wypłacie w nowej pracy. Wyjaśniał przy tym, że skorzystał po prostu z okazji. Wiedział bowiem, gdzie wujek zwykł zostawiać swój portfel, a dodatkowo, znalazł w nim, zapisany na karteczce, numer PIN-u do karty. 26- latek aż dwunastokrotnie płacił kartą i wypłacał pieniądze. Za każdym razem regulując rachunki za używki. W wojażach po Żorach i Jastrzębiu Zdroju towarzyszyli mu jego znajomi. To z nimi, tego wieczoru, spożywał alkohol. W prowadzonym przeciwko niemu postępowaniu został sporządzony już akt oskarżenia. Teraz, o jego dalszym losie będzie decydował sąd - informuje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
rek19.07.2017 12:31

co miał wypić, to wypił, konto wyczyszczone, teraz zgłosił skruchę i po sprawie hahahaha

herbaciany niedżwiedż19.07.2017 12:19

Co niektórym upał doskwiera

seboc19.07.2017 12:09

W tytule pominieto narodowosc mlodzienca