Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 lipca 2017

Okradł wujka i sam zgłosił się na policję

Okradł wujka i sam zgłosił się na policjęfot. KMP Jastrzębie

Dokonywał zakupów za pomocą karty bankomatowej, którą ukradł swojemu wujkowi. W sklepach na terenie Jastrzębia-Zdroju i Żor kupował alkohol. Mężczyzna okazał skruchę i sam zgłosił się na policję. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. 

- Akt skruchy godny pochwały, tym bardziej, że niesforny młodzieniec zadeklarował się zwrócić całą skradzioną kwotę wujkowi, tuż po pierwszej wypłacie w nowej pracy. Wyjaśniał przy tym, że skorzystał po prostu z okazji. Wiedział bowiem, gdzie wujek zwykł zostawiać swój portfel, a dodatkowo, znalazł w nim, zapisany na karteczce, numer PIN-u do karty. 26- latek aż dwunastokrotnie płacił kartą i wypłacał pieniądze. Za każdym razem regulując rachunki za używki. W wojażach po Żorach i Jastrzębiu Zdroju towarzyszyli mu jego znajomi. To z nimi, tego wieczoru, spożywał alkohol. W prowadzonym przeciwko niemu postępowaniu został sporządzony już akt oskarżenia. Teraz, o jego dalszym losie będzie decydował sąd - informuje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zrywał i zaklejał plakaty? Kto zrywał i zaklejał plakaty?

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
rek19.07.2017 12:31

co miał wypić, to wypił, konto wyczyszczone, teraz zgłosił skruchę i po sprawie hahahaha

herbaciany niedżwiedż19.07.2017 12:19

Co niektórym upał doskwiera

seboc19.07.2017 12:09

W tytule pominieto narodowosc mlodzienca