Lista nr 18 - Koalicja Anny Hetman

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
x
20 lipca 2017

Zepsuła się sygnalizacja świetlna na al. Piłsudskiego

Zepsuła się sygnalizacja świetlna na al. Piłsudskiego
pixabay

W czwartek rano mieszkańcy spotkają się z utrudnieniem na alei Józefa Piłsudskiego. Awarii uległa sygnalizacja świetlna. Straż miejska już podjęła interwencję w tej sprawie. 

Od rana nie działają światła na skrzyżowaniu alei Józefa Piłsudskiego z ul. Mazowiecką. Policja zwróciła się do straży miejskiej o podjęcie działań w tej sprawie.

- Faktycznie sygnalizacja przy alei nie działa. Powiadomiliśmy Jastrzębski Zakład Komunalny, który odpowiada za prawidłowe działanie świateł. Awaria zostanie usunięta w możliwie najszybszym czasie - poinformował dyżurny straży miejskiej.

Tymczasem kierowcy muszą radzić sobie sami. Policja nie będzie kierowała ruchem z uwagi na jego małe natężenie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
miki20.07.2017 11:16

Tak czytam Policja --> SM --> zakład komunalny. Przypomniało mi się stare przysłowie " pan kazał psowi a pies ogonowi"
W tym przypadku jedni myślą że dosłownie są panami.

Jakiś czas temu jechałem od Mazowieckiej w prawo na tych światłach. Przede mną SCI mamy zielone startujemy i gości nagle się zatrzymuje. W nerwach zatrąbiłem może nie potrzebnie Pan wychodzi z auta i z ryjem "przecież mam znak STOP" Co niektórzy chyba maja prawko z chipsów jednak.

Gość20.07.2017 10:11

Naprawa w 2018 roku? :-)

Leszek20.07.2017 9:52

Czasem warto odświeżyć swoje umiejętności

koko20.07.2017 8:38

Ta jest niezła ale za to sygnalizacja koło policji woła o pomstę do nieba !

herbaciany niedżwiedż20.07.2017 8:36

Co na to komisja wenecka już wie ?

Kierowca20.07.2017 8:24

O Bosze! Sygnalizacja nie działa. Kierowcy spanikują i zaczną jeździć do tyłu! Przeżyją tylko rozumni, którzy posiadają wyższe wtajemniczenie i dają sobie radę na skrzyżowaniach bez świateł.
Poważnie; nic się nie stało. Każdy kto posiada prawo jazdy nie może mieć problemu z przejazdem przez żadne skrzyżowanie. Nawet to największe jakie jest w mieście Jastrzębie zdrój. Rozumowanie Policji i Straży Miejskiej wyjaśnia, dlaczego jest tak dużo skrzyżowań z niepotrzebną sygnalizacją świetlną. Uważają, że bez sygnalizacji kierowcy nie dali by sobie rady. Takie myślenie świadczy o głupocie służb.