Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
20 lipca 2017

Zepsuła się sygnalizacja świetlna na al. Piłsudskiego

Zepsuła się sygnalizacja świetlna na al. Piłsudskiego
pixabay

W czwartek rano mieszkańcy spotkają się z utrudnieniem na alei Józefa Piłsudskiego. Awarii uległa sygnalizacja świetlna. Straż miejska już podjęła interwencję w tej sprawie. 

Od rana nie działają światła na skrzyżowaniu alei Józefa Piłsudskiego z ul. Mazowiecką. Policja zwróciła się do straży miejskiej o podjęcie działań w tej sprawie.

- Faktycznie sygnalizacja przy alei nie działa. Powiadomiliśmy Jastrzębski Zakład Komunalny, który odpowiada za prawidłowe działanie świateł. Awaria zostanie usunięta w możliwie najszybszym czasie - poinformował dyżurny straży miejskiej.

Tymczasem kierowcy muszą radzić sobie sami. Policja nie będzie kierowała ruchem z uwagi na jego małe natężenie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
miki20.07.2017 11:16

Tak czytam Policja --> SM --> zakład komunalny. Przypomniało mi się stare przysłowie " pan kazał psowi a pies ogonowi"
W tym przypadku jedni myślą że dosłownie są panami.

Jakiś czas temu jechałem od Mazowieckiej w prawo na tych światłach. Przede mną SCI mamy zielone startujemy i gości nagle się zatrzymuje. W nerwach zatrąbiłem może nie potrzebnie Pan wychodzi z auta i z ryjem "przecież mam znak STOP" Co niektórzy chyba maja prawko z chipsów jednak.

Gość20.07.2017 10:11

Naprawa w 2018 roku? :-)

Leszek20.07.2017 9:52

Czasem warto odświeżyć swoje umiejętności

koko20.07.2017 8:38

Ta jest niezła ale za to sygnalizacja koło policji woła o pomstę do nieba !

herbaciany niedżwiedż20.07.2017 8:36

Co na to komisja wenecka już wie ?

Kierowca20.07.2017 8:24

O Bosze! Sygnalizacja nie działa. Kierowcy spanikują i zaczną jeździć do tyłu! Przeżyją tylko rozumni, którzy posiadają wyższe wtajemniczenie i dają sobie radę na skrzyżowaniach bez świateł.
Poważnie; nic się nie stało. Każdy kto posiada prawo jazdy nie może mieć problemu z przejazdem przez żadne skrzyżowanie. Nawet to największe jakie jest w mieście Jastrzębie zdrój. Rozumowanie Policji i Straży Miejskiej wyjaśnia, dlaczego jest tak dużo skrzyżowań z niepotrzebną sygnalizacją świetlną. Uważają, że bez sygnalizacji kierowcy nie dali by sobie rady. Takie myślenie świadczy o głupocie służb.