Lista nr 18 - Koalicja Anny Hetman

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
x
20 lipca 2017

32-latka przedawkowała leki. Chciała popełnić samobóstwo

32-latka przedawkowała leki. Chciała popełnić samobóstwo
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek o godzinie 7:10 jeden z krewnych 32-letniej mieszkanki Jastrzębia powiadomił Komendę Miejską Policji, że jego kuzynka zamierza popełnić samobójstwo. Do domu znajdującego się w sołectwie Moszczenica wysłano ratownictwo medyczne oraz mundurowych. 

- Po przyjeździe na miejsce okazało się, że 32-letnia kobieta zażyła większą ilość lekarstw z zamiarem popełnienia samobójstwa. Została udzielona jej pomoc przez zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowaną odwieziono do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju a następnie do szpitala psychiatrycznego w Rybniku - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Kobieta była na tyle pobudzona, że stała się agresywna i lekarze z WSS nr 2 zwrócili się do policji o pomoc w opanowaniu pacjentki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
j21.07.2017 16:04

Ludziom odbija psycha. Ludzie nie szanujua swojego życia. Niejeden walczy o to aby żyć a taka weźmie leki i chciała sie tego życia pozbawić. Ale,jak ktoś ma jakieś zaburzenia psychiczne to może tak zrobić. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie odbierze sobie życia.

klient21.07.2017 6:52

Opieka rpbi co chce a pani prezydent dba o ich etykietki. Przy takiej obsadzie nigdy w opiece nie będzie dobrze i normalnie.

mieszkaniec20.07.2017 23:23

Opieka nie chodzi ani nic nie zapowiada. Nawet na konkretne pisma nie reagują, też je olewają. Kiedy wreszcie zmienią się taam dyrektorki i niektóre kierowniczki.

Nieznana 20.07.2017 22:50

Bo opieka jest kryta zapowiada się na każdą kontrolę i to jest śmieszne jak dla mnie bo tyle jest rodzin objętych karta i piją a jak opieka się zapowiada to oni czysci bez alkoholu mieszkania wysprzatane więc ma to sens

sjz20.07.2017 22:44

Nikt nie robi tego bez przyczyny. Dlaczego pracownice socjalne Ośrodka Pomocy Społecznej nie krążą po terenie i nie załatwiają najprostszych spraw ludzkich???

:) 20.07.2017 21:29

Moze to dopalacze?