Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
20 lipca 2017

32-latka przedawkowała leki. Chciała popełnić samobóstwo

32-latka przedawkowała leki. Chciała popełnić samobóstwo
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek o godzinie 7:10 jeden z krewnych 32-letniej mieszkanki Jastrzębia powiadomił Komendę Miejską Policji, że jego kuzynka zamierza popełnić samobójstwo. Do domu znajdującego się w sołectwie Moszczenica wysłano ratownictwo medyczne oraz mundurowych. 

- Po przyjeździe na miejsce okazało się, że 32-letnia kobieta zażyła większą ilość lekarstw z zamiarem popełnienia samobójstwa. Została udzielona jej pomoc przez zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowaną odwieziono do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju a następnie do szpitala psychiatrycznego w Rybniku - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Kobieta była na tyle pobudzona, że stała się agresywna i lekarze z WSS nr 2 zwrócili się do policji o pomoc w opanowaniu pacjentki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
j21.07.2017 16:04

Ludziom odbija psycha. Ludzie nie szanujua swojego życia. Niejeden walczy o to aby żyć a taka weźmie leki i chciała sie tego życia pozbawić. Ale,jak ktoś ma jakieś zaburzenia psychiczne to może tak zrobić. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie odbierze sobie życia.

klient21.07.2017 6:52

Opieka rpbi co chce a pani prezydent dba o ich etykietki. Przy takiej obsadzie nigdy w opiece nie będzie dobrze i normalnie.

mieszkaniec20.07.2017 23:23

Opieka nie chodzi ani nic nie zapowiada. Nawet na konkretne pisma nie reagują, też je olewają. Kiedy wreszcie zmienią się taam dyrektorki i niektóre kierowniczki.

Nieznana 20.07.2017 22:50

Bo opieka jest kryta zapowiada się na każdą kontrolę i to jest śmieszne jak dla mnie bo tyle jest rodzin objętych karta i piją a jak opieka się zapowiada to oni czysci bez alkoholu mieszkania wysprzatane więc ma to sens

sjz20.07.2017 22:44

Nikt nie robi tego bez przyczyny. Dlaczego pracownice socjalne Ośrodka Pomocy Społecznej nie krążą po terenie i nie załatwiają najprostszych spraw ludzkich???

:) 20.07.2017 21:29

Moze to dopalacze?