Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
21 lipca 2017

Jastrzębianie bawili się na pikniku przy ul. Kaszubskiej

Jastrzębianie bawili się na pikniku przy ul. Kaszubskiej
fot. Stowarzyszenie Dla Jastrzębia

Boisko przy nieczynnej Szkole Podstawowej nr 7 wypełniło się gwarem, a wszystko za sprawą Stowarzyszenia Dla Jastrzębia, które zorganizowało tam piknik. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. 

W czwartek po południu w Jastrzębiu-Zdroju odbył się piknik rodzinny „Wakacyjne podwórko”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Dla Jastrzębia. W festynie wzięli udział także jastrzębscy dzielnicowi oraz podkom. Aneta Zacharjasz, specjalizująca się w sprawach nieletnich. Stróże prawa nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem uczestników, ale i udzielali fachowych rad w ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje".

- Pierwsze „Wakacyjne podwórko” już za nami. Były gry, zabawy, dobre humory sprzyjały rozmowom i nawiązywaniu nowych znajomości. Podziękowania kierujemy do KMP w Jastrzębiu Zdroju za zaangażowanie i do was drodzy jastrzębianie za to, że byliście z nami, mamy nadzieję, że kolejne „Wakacyjne podwórko” 10 sierpnia będzie równie udane. Już dziś zapraszamy - oceniło imprezę Stowarzyszenie Dla Jastrzębia.

Policjanci, którzy wzięli udział w pikniku podkreślali, że przybliżyli mieszkańcom problematykę bezpieczeństwa oraz zachęcali do stosowania aplikacji z tym związanych.

- Była to dla najmłodszych okazja, aby mundurowi wyjaśniali jak dbać o bezpieczeństwo podczas wakacji nad wodą, w górach, mieście i domu. Maluchy miały okazję podziwiać sprzęt policyjny wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzielnicowi z przyjemnością opowiadali o pracy policjanta, a także udzielali odpowiedzi na nurtujące pytania. Była to również okazja do promowania policyjnych aplikacji wśród starszych uczestników festynu- „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz „Moja Komenda” - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość23.07.2017 8:46

Trzeb było zobaczyć, jak wieś bawiła się w sobotę w pubie koło Supersamu.

kaanos22.07.2017 16:00

Garstka dzieciaków i czym to stowarzyszenie Hetmanki się chwali? Widać Jarusia a pani prezes Hetman nie ma. Dla niej za małe sptkanko. A może była pod sejmem i stukała nóżętami w barierki????Pod każdym blokiem jest więcej dzieciaków niż na tym zdjęciu!!!!

ananas22.07.2017 7:35

Dlaczego tak malutko ludzi. Nawet byłego funkcjonariusza nie słuchają.

sjz21.07.2017 22:48

Dlaczego Jaruś sściądał tylko taką małą gromadkę? To jest kampania wyborczaa, to są kpiny a gdzie dobro dzieci i młodzieży podczas wakacji?

seboc21.07.2017 14:45

Rodzi sie nowa letnia swiecka tradycja - pikniki przy nieczynnych obiektach.

seboc21.07.2017 14:26

bylo super, berek to jednak fajna zabawa zwarzywszy ze gonilem sam siebie