Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
21 lipca 2017

Jastrzębianie bawili się na pikniku przy ul. Kaszubskiej

Jastrzębianie bawili się na pikniku przy ul. Kaszubskiej
fot. Stowarzyszenie Dla Jastrzębia

Boisko przy nieczynnej Szkole Podstawowej nr 7 wypełniło się gwarem, a wszystko za sprawą Stowarzyszenia Dla Jastrzębia, które zorganizowało tam piknik. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. 

W czwartek po południu w Jastrzębiu-Zdroju odbył się piknik rodzinny „Wakacyjne podwórko”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Dla Jastrzębia. W festynie wzięli udział także jastrzębscy dzielnicowi oraz podkom. Aneta Zacharjasz, specjalizująca się w sprawach nieletnich. Stróże prawa nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem uczestników, ale i udzielali fachowych rad w ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje".

- Pierwsze „Wakacyjne podwórko” już za nami. Były gry, zabawy, dobre humory sprzyjały rozmowom i nawiązywaniu nowych znajomości. Podziękowania kierujemy do KMP w Jastrzębiu Zdroju za zaangażowanie i do was drodzy jastrzębianie za to, że byliście z nami, mamy nadzieję, że kolejne „Wakacyjne podwórko” 10 sierpnia będzie równie udane. Już dziś zapraszamy - oceniło imprezę Stowarzyszenie Dla Jastrzębia.

Policjanci, którzy wzięli udział w pikniku podkreślali, że przybliżyli mieszkańcom problematykę bezpieczeństwa oraz zachęcali do stosowania aplikacji z tym związanych.

- Była to dla najmłodszych okazja, aby mundurowi wyjaśniali jak dbać o bezpieczeństwo podczas wakacji nad wodą, w górach, mieście i domu. Maluchy miały okazję podziwiać sprzęt policyjny wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzielnicowi z przyjemnością opowiadali o pracy policjanta, a także udzielali odpowiedzi na nurtujące pytania. Była to również okazja do promowania policyjnych aplikacji wśród starszych uczestników festynu- „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz „Moja Komenda” - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

W sobotę helikoptery nad OWN W sobotę helikoptery nad OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość23.07.2017 8:46

Trzeb było zobaczyć, jak wieś bawiła się w sobotę w pubie koło Supersamu.

kaanos22.07.2017 16:00

Garstka dzieciaków i czym to stowarzyszenie Hetmanki się chwali? Widać Jarusia a pani prezes Hetman nie ma. Dla niej za małe sptkanko. A może była pod sejmem i stukała nóżętami w barierki????Pod każdym blokiem jest więcej dzieciaków niż na tym zdjęciu!!!!

ananas22.07.2017 7:35

Dlaczego tak malutko ludzi. Nawet byłego funkcjonariusza nie słuchają.

sjz21.07.2017 22:48

Dlaczego Jaruś sściądał tylko taką małą gromadkę? To jest kampania wyborczaa, to są kpiny a gdzie dobro dzieci i młodzieży podczas wakacji?

seboc21.07.2017 14:45

Rodzi sie nowa letnia swiecka tradycja - pikniki przy nieczynnych obiektach.

seboc21.07.2017 14:26

bylo super, berek to jednak fajna zabawa zwarzywszy ze gonilem sam siebie