Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 lipca 2017

Przed jastrzębskim sądem zapłoną znicze

Przed jastrzębskim sądem zapłoną znicze
fot. pixabay

Także przed Sądem Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju zapłoną znicze w proteście przeciwko zmianom w sądownictwie. Nasze miasto dołączy do miejscowości, w których obywatele wyrażą swój sprzeciw wobec zmian w systemie prawnym RP. Domagają się respektowania Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. 

- W piątek o godzinie 21 przed Sadem Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju organizowany jest milczący protest  przeciwko zmianom proponowanym przez PiS. Prosimy o przybycie ze świecami oraz powiadomienie  zainteresowanych znajomych - zachęcają organizatorzy protestu.

Wszystkie partie opozycyjne, środowiska sędziowskie i prawnicze oraz organizacje pozarządowe protestują przeciwko zmianom w sądownictwie, które przyjął Sejm RP i które są niezgodne z Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie miał prawa jazdy. Wpadł w ręce policji Nie miał prawa jazdy. Wpadł w ręce policji

JSW: Związkowcy jadą na Warszawę JSW: Związkowcy jadą na Warszawę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
Do pisowcy pogłupieliście ?22.07.2017 18:42

Trafiasz celnie w sam punkt- nic dodać , nic ująć !!
Pisy to s.f a ich władza wzięła się z oszustw wyborczych i rozdawnictwa dla nierobów wszelkiej maści.

Do polonistka22.07.2017 12:08

Masz rację pisząc o swoim zatrutym umyśle. Nawet nie zauważasz swej przypadłości, bo już masz w sobie jad wpojony ci przez dzisiejszą władzę. Czy zdajesz sobie sprawę, że bardzo trudno jej się pozbyć? Będziesz żyć z tą trucizną w sobie. Nie będziesz mogła się z tego wyzwolić. A prawdy nie znasz. Nie wiesz, i nie chcesz wiedzieć jak bardzo ludzie dzisiejszej władzy są wplątani w eSBectwo, nieczyste interesy. Nie potrafisz oddzielić prawdy od kłamstw nawet jak słyszysz prawdę. Już jesteś zniszczona przez tych, którzy twierdzą, że są "czyści" i podobno starają się o "czystą prawdę". A to często są kanalie.

do polonistka22.07.2017 11:32

Nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie ,za to rządzący mają wysoką kulturę i inteligencje a ich sposób wyrażania się to normalnie symfonia dla ucha. Zatruty umyśle.

Leszek22.07.2017 9:46

I bardzo dobrze dobra zmiana musi być a zdrajcy niech się boją.

ananas22.07.2017 7:33

Ze zdjęci wynika kto brał w tym udział? Ci emeryci i osoby na urlopach górniczych czego się boją?" Nareszcie PiS potrafi rządzić i widać efekty. Kasta sędziowska niech się zwolni i otworzy działalnośc gospodarczą i będą mieli OK!!!

polonistka22.07.2017 7:03

Wystarczy przeczytać komentarze i od razu widać, że te negatywne piszą ludzie o zatrutych umysłach. I ten styl, błędy, wyrażenia rynsztokowe świadczą o niskiej kulturze i inteligencji.

R22.07.2017 6:13

Jastrzębskie Pis to mafia!
WYDAJE WYROK I IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JESTEM SKORUMPOWANY I NIKT MI TEGO NIE ZABRONI!.

Pokaż wszystkie opinie (48)