Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
24 lipca 2017

W Jastrzębiu odbędzie się kolejny protest w obronie sądownictwa

W Jastrzębiu odbędzie się kolejny protest w obronie sądownictwa
fot. JastrzebieOnline.pl

W poniedziałek o godzinie 21:00 przed budynkiem Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się kolejny protest w obronie niezależności władzy sądowniczej. 

- Jest weto Prezydenta do 2 ustaw. Protesty przynoszą skutek ale to tym bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że nadal trzeba protestować. Protest będzie miał charakter milczący. Zachęcamy do wzięcia świeczek i lampionów a także flag narodowych. Prosimy o uszanowanie wszystkich uczestników i odmienności poglądów. Skupmy się na tym, co nas łączy - troska o polską demokrację - apelują organizatorzy protestu.

Demonstracje w obronie niezależności władzy sądowniczej odbywają się w całej Polsce i jak zapewniają ich organizatorzy są oddolnym ruchem obywatelskim.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

PiS zażądało ponownego przeliczenia głosów? PiS zażądało ponownego przeliczenia głosów?

Andrzej Matusiak ma przeprosić na Facebooku Andrzej Matusiak ma przeprosić na Facebooku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Polak25.07.2017 6:43

A jednak, Prezydent RP dostrzegł niebezpieczeństwo. Zawetował 2/3 z ustaw. Brawo! Kolejność emisji orędż w TVP i innych telewizji pokazała, jaka jest hierarchia rządzących.Wg PiS Prezes, Premier, a na końcu Prezydent. Powinno być zupełnie inaczej.

Robert24.07.2017 23:04

Lewactwo kwiczy oderwane od koryta .Wstyd mi że w Jastrzębiu jest tyle lewactwa i oszołomstwa

ktosiek24.07.2017 22:51

Nie można normalnie rozmawiać, trzeba zaraz obrażać? Po jednej i po drugiej stronie są ludzie, do każdego należy zwracać się z szacunkiem.

hawk24.07.2017 22:36

Żal.pl, jak można iść na taki protest? trzeba być chyba bezmózgim Tuskomatołem, pozdrawiam was wy czerwona zarazo

Stach 24.07.2017 21:51

Durnoto Jastrzebska kogo wy bronicie kasty która nie jednego z was w dupe kopnie a wy znicz zapalicie.

Adam K.24.07.2017 20:48

Banda bezmyślnych baranów. Gdzie byliście, jak zabierali pieniądze z OFE? Nasze pieniądze!!! A TK i Sąd Najwyższy uznał to za zgodne ze zgodnością. Jak można się dać tak zmanipulować? Ciemna masa!

Barburka24.07.2017 19:56

Och,żeby ci co protestują mieli szybko do czynienia z sądami.A ich sprawy niech się ciągną po 20 lat.A stare kasty postkomunistów niech się cieszą,że dalej mogą w stołki pierdzieć.Żenada.

Pokaż wszystkie opinie (30)