Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
24 lipca 2017

W Jastrzębiu odbędzie się kolejny protest w obronie sądownictwa

W Jastrzębiu odbędzie się kolejny protest w obronie sądownictwa
fot. JastrzebieOnline.pl

W poniedziałek o godzinie 21:00 przed budynkiem Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się kolejny protest w obronie niezależności władzy sądowniczej. 

- Jest weto Prezydenta do 2 ustaw. Protesty przynoszą skutek ale to tym bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że nadal trzeba protestować. Protest będzie miał charakter milczący. Zachęcamy do wzięcia świeczek i lampionów a także flag narodowych. Prosimy o uszanowanie wszystkich uczestników i odmienności poglądów. Skupmy się na tym, co nas łączy - troska o polską demokrację - apelują organizatorzy protestu.

Demonstracje w obronie niezależności władzy sądowniczej odbywają się w całej Polsce i jak zapewniają ich organizatorzy są oddolnym ruchem obywatelskim.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Nie miał prawa jazdy. Wpadł w ręce policji Nie miał prawa jazdy. Wpadł w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Polak25.07.2017 6:43

A jednak, Prezydent RP dostrzegł niebezpieczeństwo. Zawetował 2/3 z ustaw. Brawo! Kolejność emisji orędż w TVP i innych telewizji pokazała, jaka jest hierarchia rządzących.Wg PiS Prezes, Premier, a na końcu Prezydent. Powinno być zupełnie inaczej.

Robert24.07.2017 23:04

Lewactwo kwiczy oderwane od koryta .Wstyd mi że w Jastrzębiu jest tyle lewactwa i oszołomstwa

ktosiek24.07.2017 22:51

Nie można normalnie rozmawiać, trzeba zaraz obrażać? Po jednej i po drugiej stronie są ludzie, do każdego należy zwracać się z szacunkiem.

hawk24.07.2017 22:36

Żal.pl, jak można iść na taki protest? trzeba być chyba bezmózgim Tuskomatołem, pozdrawiam was wy czerwona zarazo

Stach 24.07.2017 21:51

Durnoto Jastrzebska kogo wy bronicie kasty która nie jednego z was w dupe kopnie a wy znicz zapalicie.

Adam K.24.07.2017 20:48

Banda bezmyślnych baranów. Gdzie byliście, jak zabierali pieniądze z OFE? Nasze pieniądze!!! A TK i Sąd Najwyższy uznał to za zgodne ze zgodnością. Jak można się dać tak zmanipulować? Ciemna masa!

Barburka24.07.2017 19:56

Och,żeby ci co protestują mieli szybko do czynienia z sądami.A ich sprawy niech się ciągną po 20 lat.A stare kasty postkomunistów niech się cieszą,że dalej mogą w stołki pierdzieć.Żenada.

Pokaż wszystkie opinie (30)