Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Dodaj ogłoszenie

mieszkanie nawet można lokal gastronomię

Data dodania: 10.07.2018, Numer ogłoszenia: 18566
2 500 zł
tel. 604 296 072Pokaż e-mailWyświetlenia: 492

Okazały budynek (do wynajęcia środkowa kondygnacja) w centrum najpiękniejszej dzielnicy Jastrzębia Zdroju, obok słynnego Hotelu Dąbrówka, wychodzący oknami na Park Zdrojowy, do którego prowadzą ścieżki spacerowe dzielnicy uzdrowiskowej. W okolicy znajduje się Kościoł NSPJ, Hotel Dąbrówka (po przeciwnej stronie ulicy), poczta, Park Zdrojowy, miejsca parkingowe. Budynek jest w całości odmalowany oraz ocieplony. Doprowadzone są wszystkie media. Stan nowy, jak na zdjęciach.
Oferowana (aktualnie wolna) środkowa kondygnacja doskonale sprawdzi się dla celów gastronomicznych, biurowych bądź mieszkalnych. Warto dodać, że do dyspozycji cz. Środkowej jest również taras ? idealny do wykorzystania latem na ew. Stoliczki, bądź inne zaplanowane atrakcje.
Budynek jest zaprojektowany z zewnątrz zgodnie ze stylem "Starego Zdroju" z dużymi oknami zakończonymi łukiem oraz spadzistym dachem dodaje miejscu niesamowitego klimatu. Serdecznie zapraszam do oglądania. Tel. 604-296-072 .
Metraż ok. 100 m kw.

Dodam, że przeznaczenie budynku nie wyłącza możliwości przeznaczenia go na inny cel ?np. mieszkalny.