Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°

Sonda

Czy w Jastrzębiu smog to poważny problem?

Tak

69.1%
   

Nie

24.7%
   

Nie wiem

6.1%
   
Głosów: 2142
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
j-wiki13.11.2018 10:12

Okolice Poznańskiej, Wrocławskiej , Opolskiej - okna nie otworzysz smród palonych opon, plastików. W domkach prywatnych jak tylko się ścienmi pod osłoną nocy leci dym z kominów czarny ze nie idzie oddychać

MSS12.11.2018 20:48

Na ul. Bocznej w Szerokiej przy torach kolejowych, właściciel firmy spala plastikowe części samochodowe. Mieszkańcy dzwonili do Straży Miejskiej ale nikt się nie pojawił.

Dorota10.11.2018 9:50

LUDZIEEEE RÓBMY COŚ Z TYM SYFEM !!!!

Radio Teheran09.11.2018 11:01

100 dni smogu i smrodu na 100-lecie niepodleglosci.

Gość zołza z zofiówki 09.11.2018 0:15

Witam.Ledwo co zrobiło się wieczorami zimno moje osiedle wieczorem spowija dziwny zapach taki dziwnie duszący opar.Acha już trzeba grzać i to bardzo oszczędnie w piecach domków okalających ,,Zofiówkę,,.Tak jak tu mieszkam ponad 30 lat smród palonych plastików,mułu i innego szajsu dowodzi ,że można- można pokazać jak obchodzi się z normami szanowania środowiska.Wczoraj smród szamba i g...na czułam długo w ten listopadowy wieczór ,nie tylko ja jedna !Rozumiem nawozić pole i resztę ,ale niesmak pozostał paluszki w górę ,kto zamykał okna w domach na Zofiówce ;-P

do "doktor"06.11.2018 13:13

Podaj adres. Samym nieprawdziwym oskarżeniem nie wywołasz działań. Ludzie, którzy mają pieniądze, ogrzewają swe domy gazem. Piec automatyczny sam się włącza gdy robi się chłodniej. Nie trzeba chodzić przy nim. Tam gdzie stoi jest czysto. Każdy właściciel domu marzy o takim systemie ogrzewania. Jest drogi, bo gaz jest coraz droższy. Czy jest jakaś metoda aby wspomagać tych, którzy decydują się na taki system ogrzewania?

Bożka05.11.2018 8:18

Jesteśmy truci spalinami. Coraz większy ruch samochodów i tworzące się korki n.p. Cieszyńska wjazd na rondo, światła zupełnie niepotrzebne na ul Bożka i skrzyżowaniu przy targu, przy OBI tworzą początki smogu. Ciepła mieszanka trujących związków wylatująca z rur wydechowych, po chwili opada na miasto.
Czy ktoś analizuje i wyciąga wnioski miejsca w którym powstaje smog?

Pokaż wszystkie opinie (29)