Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°

Sonda

Czy Porozumienie Jastrzębskie ma dla Ciebie znaczenie?

tak

39.7%
   

Nie

42.2%
   

Nie mam zdania

11.1%
   

Nie wiem co to jest

7%
   
Głosów: 1927
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość16.09.2020 20:01

PIS zniszczy wszystko!!!

rodzic06.09.2020 10:36

Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, gdzie bylibyśmy dziś, gdyby nie porozumienia.

Alojz04.09.2020 13:59

porozumienie? Sprzedajne koty sie tylko bawia na obchodach to co zapisali na tym papierku to sciema. Realia maja sie zupełnie inaczej

Gość04.09.2020 9:25

Najlepszy jest cimoszewicz dawny sekretarz pzpr obecnie europoseł platformy przez wyborami do Brukseli przejechał kobietę na pasach uciekł a jeszcze się okazało brak OC i przeglądu oczywiście krokodyle łzy i opowieść jestem chory na raka mimo wszystko ktoś go wybrał do Brukseli a po przyjeździe do Brukseli uśmiech od ucha do ucha a rak cudownie zniknął tyle są warte te porozumienia czyli nic ci co wtedy ludzi upakarzali i niszczyli dziś zajmują posady w Brukseli za 7000euro miesięcznie Miler cimoszewicz rosatii i wielu innych.