Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°

Sonda

Czy w czasie epidemii stosujesz się do kwarantanny i pozostajesz w domu?

Tak, zostaję w domu

45.6%
   

Tak, ale wychodzę do pracy

44.8%
   

Nie, żyję normalnie

9.6%
   
Głosów: 2034
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Stefan08.04.2020 9:55

Jedna wielka ściema a ludzie się dają nabrać więcej TV słuchajcie. Teraz się liczy 5 G!

Ann06.04.2020 8:56

Tak ale chodzę do pracy

Coś tam04.04.2020 21:12

Robią testy pracownicy do otrzymania wyników dalej chodzą dalej pracują roznoszą to gówno osoby z którymi mieli kontakt nawet kwarantanny nie muszą mieć chyba że będą mieli objawy to się mają zgłosić a ci się cieszą ze mogą z domu wychodzić bo kto zrobi zakupy krewnej w kwarantannie... ......... Pzdr

Gość04.04.2020 10:35

Jastrzębianin 17.12 dziękujemy nasz sygnalisto za informacje na temat tego co dzieje się w mieście.Czekamy na dalsze spostrzeżenia.Czuwaj.

Jastrzębianin31.03.2020 17:12

Witam Serdecznie Wszystkich, szczególnie Panią Prezydent.
Mam Pytanie czy Wy drodzy współ Jastrzębianie widzicie na ulicach, z okien wszych mieszkań i domów zwiękrzone/częstsze patrole policji czy też straży miejskiej jakich kolwiek słóżb odpowiedzialnych/kompetentnych do pilnowania, kontrolowania łamiących z premedytacją zakazy dotyczące ruchu społecznego przemieszczania się, utrzymywania odpowiedniego dystansu etc w związku z korona wirusem???????? Ja osobiście zastanawiam się gdzie podziały się te słóżby???
Wychodzę raz na kilka dni do piekarni czy do sklepu. Jadąc autem przez jastrzębie nie widzę patroli, kontroli, czasami pojedynczy radiowóz lub samochód straży miejskiej, radiowóz stojący pezy stacji BP wczoraj wieczorem na dolnym i dwóch policjantów w środku.
Z okna natomiast widzę młodych ludzi pezemieszczających się pojedynczo, rozmawiających przez komórki, przysiadających chwilowo na ławkach (nie są to młodzi ludzie z zakupami) widzę osoby także niec starsze chidzące min trójkami pijące piwo, sikające pod murem bloku, osoby spacerujace z dziećmi lub jezdrzące z nimi na zakupy ostatnio dzien za dniem z klatki obok, jadąc do aleją piłsudskiego widuje młodych stojąących w grupce wiecej niż 4 osobowej w okolicach przestanku autobusowego przy Jysk ale z drugiej strony ulicy też widzę grupkę młodych, mało tego na STACJI BP PRZY ALEJI PIŁSUDSKIEGO WIDZIAŁEM WIECZOREM JAK PANI PRACOWNICA WYCHODZILA SOBIE NA NAJPRAWDOPODOBNIEJ NA PAPIEROSA CHOWAJAC SIE W AUTO MYJNI Z DWOMA PANAMI KTÓRZY CHWILE WCZEŚNIEJ PRZYJECHALI NA STACJE. Widzę z okna jak kilku panów rególarnie spotyka sie na ławeczce przy klatce jednego z bloków przy ulicy Warmińskiej, widuje panie które regularnie wychodzą wieczorem dyskutują przed blokiem na papierisku, zawsze ktoś dojdzie do nich z pieskiem lub poprostu żeby przechodzień mógł przejść zachowując dystans chodnikiem musiał by te panie mijać trawnikiem bo dyskutując blokują chodnik. Wiele przykładów a słóżb patroli nie widać.
Czy Wy drodzy Jastrzębianie macie podobne spoztrzeżenia?????????
Przed kilkoma dniami podjezdżam do kauflandu lecz nawet nie wysiadłem z samochodu widzac pelny parking samochodów i chodzących ludzi jak by nic się nie działo jak by nie było wirusa, a co z rozporządzeniem na tamten czas o zgromadzeniach do 50 bodaj że osób i innych???

Gość31.03.2020 10:24

W pracy się zarażamy ????

Skaczący po jagódkach30.03.2020 22:15

Co z tego, że mam nie wychodzić z domu, co bym chętnie czynił, skoro muszę chodzić do pracy i stykać się każdego dnia z dziesiątkami klientów?

TPW30.03.2020 13:30

Przyszło nam żyć w czasach gdzie media społecznościowe jak i media znane nam od zawsze wyłączyły mózgi 98% społeczności. Sama liczba zakażonych na tle ludności świata jest śmieszna. Boicie się kataru ????. Ludzie to wirus mający na celu rozwalić gospodarki światowe! Opanujcie się. Przejrzyjcie włoskie statystyki za poprzednie lata! Nie tylko włoskie!

Zonka29.03.2020 23:01

Czekam kiedy nie daj Boże maz przyniesie koronawirusa z kopalni...

Pokaż wszystkie opinie (9)