Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-5°

Sonda

Jak oceniasz pracę jastrzębskiej Policji?

Jest bez zarzutu

17%
   

Policjanci niezbyt przykładają się do pracy

21.9%
   

Robią, co mogą

24.8%
   

Nie przejawiają większego zaangażowania w pracę

36.3%
   
Głosów: 488
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość17.01.2019 21:33

Na straży partii i jej interesom. Ku chwale wodza i naczelnika. Tak trzymać!

Gość16.01.2019 22:05

A dla mnie stracili zaufanie jak wyszło na jaw, że wiadomo im było o tym, że wariat z Gdanska rozpowiadał na prawo ilewo ze chce dokonać mordu i nic nie zrobiono. Waidomo, co się bedą wysilać dla opcji która nie rządzi. I mamy morderstwo. Cudowne państwo (bez)prawia

Janusz K.16.01.2019 18:55

Dla mnie policjanci stracili zaufanie, po tym jak zaczęli kombinować nielegalne zwolnienia L-4. Ja pracując w kopalni, będę musiał pracować 29 lat , aby iść na emeryturę. Policjant może w ciagu kariery połowę "przechorować:)" i po 25 na "zasłużoną" emeryturke z czego połowa L-4.

Radio Teheran16.01.2019 10:30

@podziw
"W dodatku policjant musi służyć władzy. Nawet wbrew sobie."

Cos ci sie pomylilo. Wladzy i jej interesom sluza MILICJE.
Policja sluzy ludziom.

podziw15.01.2019 14:35

Bycie policjantem, to codzienne stykanie się z tragedią i wszystkim co złego tkwi w ludzi. Nie zawsze udaje im się wycierać z pamięci to najgorsze zło.
W dodatku policjant musi służyć władzy. Nawet wbrew sobie. To kolejna tragedia funkcjonariuszy.
Mały "adaś" wyobraża sobie, że jak zgłosi na policji nie zatrzymanie się na zielone strzałce, to policjanci bez żadnego dowodu ukarzą kierowcę. Ale będzie protestował, gdy ktoś powiadomi policję, że adaś przebiegł na czerwonym świetle. adasiu, zapoznaj się z prawem a potem napisz.

Do veritas15.01.2019 11:20

Problem ze ci z patroli i drogowka to porządni policjanci. Reszta, w biurach to żenada. Jakby się jeden z drugim na patrol przejechał i za robotę wziął to byłby jakiś pożytek. Oni dawno zapomnieli co to policyjna praca.

Veritas11.01.2019 16:53

Nie narzekajcie anonimowo, bo jak trzeba, to po nich dzwonicie. Ja ich podziwiam, że za taką płacę jeszcze im się chce cokolwiek.

Pokaż wszystkie opinie (11)