Futsalowa reprezentacja Polski na zgrupowaniu w Jastrzębiu

Futsalowa reprezentacja Polski pod wodzą trenera Błażeja Korczyńskiego od poniedziałku przebywa na zgrupowaniu w Jastrzębiu-Zdroju. "Biało-czerwoni" przygotowują się do poniedziałkowego meczu eliminacji Mistrzostw Świata z Grecją. 

Futsalowa reprezentacja Polski na zgrupowaniu w Jastrzębiu
Fot. slzpn.pl

- Zaczęliśmy zgrupowanie w Jastrzębiu-Zdroju w poniedziałek od razu popołudniowym treningiem. Wczoraj były dwa treningi, dziś także zaplanowaliśmy dwa. Jest OK. Hala jak dla nas  dobra, parkiet też. Jesteśmy zadowoleni z warunków, z hotelu i wszystkiego co nam jest potrzebne do jak najlepszego przygotowania się do meczu  – podsumowuje początek przygotowań selekcjoner Błażej Korczyński. 

- Teraz pozostaje się skupić na treningach, by zagrać dobry mecz i go wygrać. Musimy grać tak jak chcemy, dobrym stylem, posiadać piłkę, nie dać Grekom zbyt wielu szans na zdobycie bramki. Myślę, że to będzie nasz dobry styl. Mówią o nas, że jesteśmy zespołem walecznym, fizycznym, w Europie nieustępliwym. Mamy dość szybki atak, nasze stałe fragmenty są niezłe. To są takie nasze walory - dodaje selekcjoner. 

W poniedziałek 19 września Polacy zagrają mecz eliminacji do Mistrzostw Świata z Grekami o godz. 18:00 w Hali MOSiR Jastrzębie-Zdrój.

źródło: slzpn.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].