Prezentacja drużyny Jastrzębskiego Węgla odbędzie się 23 września

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim Jastrzębski Węgiel przystąpi do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z pokazowym meczem otwarcia sezonu.

Prezentacja drużyny Jastrzębskiego Węgla odbędzie się 23 września

Wydarzenie to zaplanowano na piątek 23 września o godzinie 17:00. Bramy zostaną otwarte godzinę wcześniej. Wstęp na prezentację jak zwykle jest wolny.

Przedsezonową prezentację Jastrzębskiego Węgla poprowadzi szef redakcji sportowej Polskiego Radia Katowice Krzysztof Klepczyński.

Bezpośrednio po części oficjalnej prezentacji klub zaserwuje kibicom siatkarską ucztę. Jako że w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla na boisku Hali Widowiskowo-Sportowej dojdzie do pojedynku pomiędzy pierwszym zespołem Jastrzębskiego Węgla, a drużyną złożoną z adeptów Akademii.

Klub będzie dystrybuował darmowe wejściówki na prezentację, które będą wręczane kibicom przy wejściu do Hali Widowiskowo-Sportowej (Al. Jana Pawła II 6). Ponadto, osoby które zakupiły karnet na sezon 2022/2023 zachowują swoje miejsce wykupione zgodnie z karnetem. Jako że wysyłka karnetów przez operatora – firmę Abilet.pl rozpocznie się 19 września, dokumentem uprawniającym karnetowiczów do wejścia na halę będzie więc albo karnet albo też wydrukowane potwierdzenie zakupu karnetu.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].