KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2022 (część 3)

Zespoły raciborskiej i rybnickiej B klasy również dokonały sporej liczby transferów. Bieżący materiał zawiera informacje o zmianach kadrowych na tym szczeblu rozgrywek.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2022 (część 3)
Piotr Święty dołączył do zespołu LKS Ocice Racibórz

B klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Zdzisław Marszolik (trener), Marcin Kramarczyk (Markowice), Mateusz Jabłonka (Naprzód Syrynia), Mateusz Bugla (Przyszłość Rogów), Radosław Przekwas (Pstrążna), Adrian Wysłucha (Kornowac), Mikołaj Golak (Polonia Münster), Paweł Szymura i Jacek Widenka (wolni zawodnicy).

Ubyli: Andrzej Wodecki (trener), Patryk Kozłowski (Polonia Łaziska), Mateusz Migacz (kontuzja), Radosław Nawrat i Bartłomiej Rachwał (nie wznowili treningów).

KS Unia Turza Śląska II

Przybyli: Szymon Leśnik (Rozwój Bełsznica), Łukasz Wójtowicz (Kokoszyce), Kamil Brachmański, Andrzej Chlebik i Artur Sosna (Rapid Wodzisław Śląski), Mateusz Chłapek (wolny zawodnik), Jakub Kucza (powrót po kontuzji).

Ubyli: Mateusz Błędowski (Naprzód Syrynia), Bartosz Kowalski (Poltent Inter Krostoszowice), Mateusz Pyrzyński (wyjazd na studia).

LKS Ocice Racibórz

Przybyli: Piotr Święty (Krzanowice), Nataniel Hiltawski (Markowice), Adam Jurczyk (Pawłów), Dawid Cieślik (Kornowac), Jakub Wierzgoń (z drużyny rezerw), Łukasz Sładkowski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Szymiczek (Studzienna), Dawid Luda i Daniel Mrozek (Cyprzanów), Michał Zieliński i Mateusz Płaczek (wyjazd za granicę).

LKS Brzezie

Przybyli: Adrian Gatnar (wznowił treningi).

Ubyli: Kamil Grycman (Unia Racibórz), Jakub Radecki (Orzeł Jankowice), Łukasz Durczok (Płomień Kobyla), Kevin Jambor (Strzelec Rzuchów).

KS Naprzód Borucin

Przybyli: Adam Jachim (trener), Przemysław Jakubczyk (Krzanowice II), Paweł Machura, Rafał Pohlmann, Dawid Pohlmann, Adam Kucza, Adrian Himel, Adam Walach, Martin Bedrunka, Adrian Bulenda, Patryk Wołczyk, Krzysztof Waniczek, Wojciech Jachim, Mateusz Nieckarz, Sebastian Dudacy, Daniel Dudacy i Dawid Koza (z drużyny rezerw).

Ubyli: Bartosz Stawarski (trener), Piotr Cerkowniak, Szymon Zacharko, Kacper Ziemkiewicz i Szymon Kubów (Tworków), Damian Krueger, Maciej Mańka, Kacper Owczarczyk i Łukasz Ploch (Krzyżanowice), Paweł Biedroń (Nędza), Rafał Ciuberek (Czarni Gorzyce), Kamil Wolski (Silesia Lubomia), Kamil Zychma (Przyszłość Rogów), Paweł Miczek (Rozwój Bełsznica), Łukasz Czech (Radziejów-Popielów), Artur Dudacy (kontuzja).

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Dawid Nawrocki i Paweł Filas (wolni zawodnicy), Szymon Panic, Rafał Jęczmionka, Mateusz Benczek, Dawid Siedlaczek i Mateusz Gulec (wznowili treningi), Filip Buchta, Krystian Pawlikowski i Karol Steuer (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Dariusz Mańka (trener), Mateusz Ciepły (Rymer Rybnik), Szymon Bajer (Markowice), Marcin Miłek (Kokoszyce), Radosław Majwald i Jakub Rusok (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Sebastian Mańka (wolny zawodnik), Bartosz Rumin (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Lemiesz (trener), Szymon Lechocki (Zabełków), Radosław Złatorz (Płomień Kobyla), Bartosz Krupa i Marek Dudka (Pstrążna).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Krzysztof Jurczyk (trener), Radosław Złatorz (Naprzód Krzyżkowice), Łukasz Durczok (Brzezie), Radosław Kalyciok (Pstrążna), Robert Iwanicki (Włókniarz Kietrz), Jakub Gatnar, Dominik Maciaszek, Rafał Miczek i Jarosław Pytlik (Kornowac), Daniel Reś (wolny zawodnik).

Ubyli: Marcin Lukoszek (trener), Paweł Kałuża (Odra Nieboczowy), Szymon Kubala i Kamil Kubala (Czarni Nowa Wieś), Wojciech Franica i Tomasz Sekuła (kontuzje), Karol Knura i Jarosław Marcisz (nie wznowili treningów).

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Rafał Kołek i Janusz Piątek (Odra Nieboczowy), Bartosz Kura (Markowice – z drużyny juniorów), Paweł Błaszczok, Marek Błaszczok, Michał Halszka, Kacper Kalisz, Robert Koczwara, Przemysław Tytko i Dawid Wendelberger (MKS Gmina Lubomia), Adrian Dzierżenga i Karol Solich (wolni zawodnicy), Bartosz Kłosok (wznowił treningi).

Ubyli: Piotr Macura (Zabełków), Piotr Polnik, Marcin Sowa i Przemysław Szuścik (kontuzje), Tomasz Franiczek (nie wznowił treningów).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Kacper Mrozek (Tworków), Piotr Gucik i Fabian Grzibek (z drużyny rezerw), Marcin Drapiewski (wolny zawodnik), Dawid Cisz, Marcin Wieder i Kamil Tlon (wznowili treningi).

Ubyli: Mateusz Warzeszka (Zabełków).

KS Pietraszyn

Przybyli: Dawid Sowa (Naprzód Syrynia), Kacper Matuszewski (Rymer Rybnik), Rafał Haras (Grzegorzowice), Andrzej Macyszyn (Polonia Ściborzyce Wielkie), Marcin Skupień i Daniel Rolka (ROW Rybnik – z drużyny juniorów).

Ubyli: Daniel Cichy (Orzeł Jankowice), Sławomir Paluch i Piotr Konik (Decor Bełk II), Kamil Mazur (Górnik Pszów), Daniel Lubszczyk (Świerklany), Casper Hanczuch (Naprzód Borucin II), Oskar Jasiak (kontuzja).

LKS Cyprzanów

Przybyli: Daniel Mrozek (trener), Patryk Luda (Markowice), Dawid Luda (Ocice Racibórz), Aleks Witezy, Dawid Gmitruk, Błażej Banach-Gębski i Dawid Gunerka (Ocice Racibórz II), Mateusz Wollny (Rozumice), Paweł Bednarz, Artur Gieron i Tomasz Haras (wolni zawodnicy).

Ubyli: Matthaus Klimaszka (trener), Marcin Litka (Odra Nieboczowy), Daniel Zuber (Grzegorzowice), Mateusz Cieniawa (Ruch Bolesław), Tomasz Skawiński (Żądło Sucha Psina), Dawid Wyrba (nie wznowił treningów).

LKS Wojnowice

Przybyli: Łukasz Witt (Pawłów), Błażej Kozieł (Ocice Racibórz II), Filip Myszogląd i Patryk Halfar (Naprzód Borucin – z drużyny juniorów), Jerzy Halfar i Bartosz Mrowiec (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

LKS Grzegorzowice

Przybyli: Robert Doleżałek (trener), Damian Zuber (Cyprzanów), Krzysztof Świątkowski (Bojanów), Łukasz Lepiorz (Victoria Łany), Łukasz Liszka (Maciowakrze), Michał Bortel, Jan Cieliński, Patryk Dańko, Łukasz Depta, Marian Gwóźdź, Dominik Kiszka, Tomasz Kiszka, Daniel Kocur, Marek Lepiorz, Patryk Pendziałek, Tomasz Tumulka, Marek Urbisz i Kamil Wiertelorz (wznowili treningi).

Ubyli: Ireneusz Marcinkowski (trener), Patryk Podstawka (Studzienna), Bartosz Winkler (Chałupki), Sebastian Kapinos (Pawłów), Rafał Haras (Pietraszyn), Mateusz Trzęsiński (Polonia Ściborzyce Wielkie), Kamil Szałkowski, Michał Bedryj i Rafał Tarnowski (nie wznowili treningów).

LKS Gamów

Przybyli: Mateusz Strzeduła (trener), Jakub Przybyła (Pawłów), Jakub Olbrich i Tomasz Drążek (wolni zawodnicy), Patryk Szach (wznowił treningi).

Ubyli: Marek Pikuła (trener), Błażej Pelczar i Mateusz Pieruszka (kontuzje).

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Tomasz Sobeczko (trener), Denis Gruszka (Stal Kuźnia Raciborska), Artur Kopka (Strzelec Rzuchów), Łukasz Czerny (Zwonowice), Mikołaj Betlejewski (GMKS Nędza), Jarosław Kamiński (wolny zawodnik), Mariusz Kołakowski i Dawid Szulik (wznowili treningi).

Ubyli: Michał Wilk (trener), Marcin Sadło (Sokół Chwałęcice), Dawid Heliosz, Mateusz Tkocz, Filip Hamerski i Mateusz Paprotny (Zwonowice), Robert Halama (Adamowice), Szymon Napora (kontuzja), Łukasz Gembalczyk (nie wznowił treningów).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].