SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

Jesienna aura jest łaskawa dla piłkarzy i pozwala w niezłych warunkach rozgrywać kolejne mecze. Do zakończenia rozgrywek zostało jeszcze sporo czasu, więc warto pasjonować się rywalizacją o ligowe punkty, bo każdy weekend przynosi dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

II liga (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (30.09/02.10.2022)

  • Polonia Warszawa – GKS Jastrzębie 1:1 (0:0)
  • Garbarnia Kraków – Zagłębie Lubin II 0:1 (0:0)
  • Śląsk Wrocław II – Znicz Pruszków 1:3 (0:0)
  • Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg 2:0 (1:0)
  • Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 1:1 (1:0)
  • Stomil Olsztyn – Lech Poznań II 2:2 (1:0)
  • Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg 0:0
  • Górnik Polkowice – Radunia Stężyca 0:1 (0:0)
  • KKS Kalisz – Hutnik Kraków 2:1 (1:0)

Wynik zaległego meczu I kolejki (28.09.2022)

  • Polonia Warszawa – KKS Kalisz 3:2 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kotwica Kołobrzeg122923:11
2.Polonia Warszawa132424:15
3.Znicz Pruszków132321:17
4.KKS Kalisz132225:19
5.Wisła Puławy132124:16
6.Olimpia Elbląg132120:13
7.Zagłębie Lubin II132121:25
8.GKS Jastrzębie132015:13
9.Stomil Olsztyn131817:15
10.Radunia Stężyca131523:25
11.Górnik Polkowice131514:17
12.Garbarnia Kraków121423:23
13.Siarka Tarnobrzeg131319:26
14.Śląsk Wrocław II131316:23
15.Lech Poznań II121219:21
16.Pogoń Siedlce121115:20
17.Motor Lublin131112:22
18.Hutnik Kraków131021:31

Zapowiedź zaległych meczów XII kolejki (04/05.10.2022)

Kotwica Kołobrzeg – Garbarnia Kraków (wt 18:00), Lech Poznań II – Pogoń Siedlce (śr 13:00).

Zapowiedź XIV kolejki (07/09.10.2022)

Polonia Warszawa – Garbarnia Kraków (pt 19:10), Zagłębie Lubin II – Olimpia Elbląg (sb 14:00), Kotwica Kołobrzeg – Górnik Polkowice (sb 15:00), Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce (sb 15:00), Wisła Puławy – Stomil Olsztyn (sb 15:00), Siarka Tarnobrzeg – KKS Kalisz (sb 16:00), Lech Poznań II – Śląsk Wrocław II (nd 13:00), Radunia Stężyca – Motor Lublin (nd 14:00), GKS Jastrzębie – Znicz Pruszków (nd 17:15).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki X kolejki (01/02.10.2022)

  • Stal Brzeg – Odra Wodzisław Śląski 3:0 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)
  • Polonia Nysa – Ślęza Wrocław 0:3 (0:0)
  • Lechia Zielona Góra – Polonia Bytom 1:1 (0:0)
  • Raków Częstochowa II – Carina Gubin 1:0 (0:0)
  • Chrobry Głogów II – LKS Goczałkowice 0:1 (0:0)
  • Stilon Gorzów Wlkp. – Miedź Legnica II 0:0
  • MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów Wlkp. 1:2 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa II102826:5
2.Rekord Bielsko-Biała102024:11
3.Górnik Zabrze II102024:15
4.Polonia Bytom101918:12
5.Lechia Zielona Góra101813:13
6.Gwarek Tarnowskie Góry101715:11
7.Ślęza Wrocław101625:18
8.Pniówek Pawłowice101521:17
9.Warta Gorzów Wlkp.101310:19
10.LKS Goczałkowice101211:14
11.MKS Kluczbork101118:18
12.Polonia Nysa101114:19
13.Odra Wodzisław Śląski101116:22
14.Carina Gubin101112:19
15.Chrobry Głogów II10911:16
16.Stilon Gorzów Wlkp.10811:17
17.Stal Brzeg1078:23
18.Miedź Legnica II10612:20

Zapowiedź XI kolejki (07/08.10.2022)

Polonia Nysa – Stal Brzeg (pt 16:00), Miedź Legnica II – Lechia Zielona Góra (sb 12:00), LKS Goczałkowice – Górnik Zabrze II (sb 13:00), Polonia Bytom – MKS Kluczbork (sb 14:00), Carina Gubin – Ślęza Wrocław (sb 15:00), Warta Gorzów Wlkp. – Chrobry Głogów II (sb 15:00), Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 15:00), Odra Wodzisław Śląski – Stilon Gorzów Wlkp. (sb 16:00), Pniówek Pawłowice – Raków Częstochowa II (sb 16:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki IX kolejki (01.10.2022)

  • ROW Rybnik – Decor Bełk 1:2 (1:0)
  • Unia Turza Śląska – Czechowice-Dziedzice 2:0 (0:0)
  • Kuźnia Ustroń – Unia Racibórz 5:0 (2:0)
  • LKS Czaniec – Drzewiarz Jasienica 0:1 (0:1)
  • Gwarek Ornontowice – GKS Tychy II 4:2 (3:0)
  • Błyskawica Drogomyśl – MKS Lędziny 1:0 (0:0)
  • Spójnia Landek – Polonia Łaziska Górne 0:3 (0:1)
  • Orzeł Łękawica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:3 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Łaziska Górne92317:2
2.Unia Turza Śląska92118:7
3.Czechowice-Dziedzice91613:9
4.Gwarek Ornontowice91520:20
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała II81419:10
6.Decor Bełk91316:15
7.GKS Tychy II91313:12
8.Błyskawica Drogomyśl91310:9
9.ROW Rybnik91218:17
10.Spójnia Landek91118:15
11.Orzeł Łękawica91113:17
12.LKS Czaniec81010:12
13.MKS Lędziny9911:16
14.Kuźnia Ustroń9712:21
15.Drzewiarz Jasienica978:19
16.Unia Racibórz9610:25

Zapowiedź X kolejki (08.10.2022)

GKS Tychy II – ROW Rybnik (sb 11:00), Drzewiarz Jasienica – Spójnia Landek (sb 11:00), Unia Racibórz – Gwarek Ornontowice (sb 13:00), Polonia Łaziska Górne – Orzeł Łękawica (sb 14:00), Decor Bełk – Unia Turza Śląska (sb 15:00), MKS Lędziny – Czechowice-Dziedzice (sb 15:00), Błyskawica Drogomyśl – LKS Czaniec (sb 15:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Kuźnia Ustroń (sb 15:00).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].