Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie przed drugim sparingiem

W drugiej letniej grze kontrolnej zespół GKS-u zmierzy się w Wodzisławiu Śląskim-Jedłowniku z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

GKS Jastrzębie przed drugim sparingiem

Po rywalu z ekstraklasy – w minioną środę GKS Jastrzębie zremisował w Ustroniu z GKS-em Katowice 2:2 – drużyna, w drugiej grze kontrolnej tego lata, zmierzy się z przedstawicielem I ligi. W sobotę, 29 czerwca o godz. 11:00, skonfrontuje się w Wodzisławiu Śląskim-Jedłowniku, na boisku ośrodka Gosław Sport Center, z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Brosza przebywa w Jedłowniku na letnim obozie przygotowawczym.

W ubiegłym sezonie Bruk-Bet zajął 14. miejsce w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. W minioną środę „Słonie” rozegrały pierwszy sparing podczas letnich przygotowań. Również na boisku Gosław Sport Center ulegli 0:3 przedstawicielowi czeskiej ekstraklasy, MFK Karwina. - Przed nami kolejna wymagająca gra kontrolna. Liga zbliża się nieubłaganie i trzeba się jak najlepiej przygotować. Fajnie, że mamy takich sparingpartnerów – powiedział Dawid Pędziałek, szkoleniowiec zespołu.

  • Sobota, 29 czerwca, godz. 11:00, Wodzisław Śląski-Jedłownik (Gosław Sport Center)
  • BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA - GKS JASTRZĘBIE.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].