RowerON 2023. Czas na odbiór pakietów startowych!

Do tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie zgłosiło się ponad 1600 osób, czyli ponad 400 więcej niż rok temu. To absolutny rekord. Dziękujemy, że jesteś z nami! Zarejestrowałeś się do RowerON 2023 w opcji z pakietem startowym? Odbierzesz go od poniedziałku 22 maja do 9 czerwca w wybranym punkcie odbioru.

RowerON 2023. Czas na odbiór pakietów startowych!
Nasza ekipa RowerON podczas pakowania pakietów startowych

Przeczytaj uważnie wszystkie informacje!

Podczas rejestracji (w opcji z pakietem bezpłatnym lub pakiecie płatnym z koszulką!) otrzymałeś na maila e-bilet z indywidualnym numer uczestnika i wybrałeś miejsce odbioru pakietu startowego (do wyboru był punkt w Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu-Zdroju, Żorach, Gliwicach, Pszczynie i Opawie CZ).

W dniach 22 maja do 9 czerwca udaj się z e-biletem do wybranego punktu odbioru i odbierz pakiet startowy. Musisz mieć ze sobą e-bilet otrzymamy podczas rejestracji (wydrukowany lub na smartfonie) i okazać go przy odbiorze pakietu. WAŻNE - udaj się dokładnie do tego punktu, który wybrałeś podczas rejestracji! Możesz też odebrać pakiet w czyimś imieniu, ale musisz okazać bilet tej osoby!

Uwaga!

Pozostali uczestnicy zarejestrowani w transzy OPEN bez pakietów startowych będą mogli ściągnąć na swoje smartfony książeczkę rowerową (od 30 maja) z tegorocznymi trasami RowerON-u lub znajdą trasy na stronie www.roweron.pl w dziale TRASY 2023. Publikujemy je sukcesywnie w terminie do 30 maja na stronie www. Natomiast jeśli ktoś z transzy OPEN bez pakietów startowych chce otrzymać książeczkę z trasami w postaci drukowanej zapraszamy do Raciborza 3 czerwca na otwarcie RowerON-u w Parku Roth.

Już dziś zapraszamy wszystkich uczestników RowerON na event otwarcia RowerON 2023!

Racibórz, Park Roth, godz. 11.00 – 13.30. Zapraszamy na rowerach na nasze stoisko z gadżetami (będzie tam również możliwość odebrania pakietów startowych przez uczestników, którzy wybrali Racibórz jako punkt odbioru oraz drukowanych książeczek dla uczestników z transzy OPEN) oraz wspólny przejazd 7-kilometrową trasą po Raciborzu. Czekać będzie również na Was wielka niespodzianka - miasteczko zdrowotne PANAWIT zorganizowane przez jednego z naszych głównych sponsorów i konkurs z ... kultowym samochodem FERRARI!

Zobaczcie na filmie jak ekipa RowerON-u pracowała dla Was cały tydzień przy pakowaniu pakietów!

 Podajemy jeszcze raz listę punktów odbioru pakietów i godziny ich otwarcia:

  • Racibórz - Wydawnictwo Nowiny, ul. Kościuszki 32a (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)
  • Wodzisław Śląski - WCK, ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17, hol główny/portiernia (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)
  • Rybnik - Punkt Informacji Miejskiej Halo!Rybnik, ul. Jana III Sobieskiego 20 (pn.-nd. godz. 10.00-18.00)
  • Jastrzębie-Zdrój - MOSiR, ul. Harcerska 14b, sekretariat (pn.-pt. godz. 8.00-15.00)
  • Żory - Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Folwarecka 10 (pn.-pt. godz. 11.00-17.00)
  • Gliwice - Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28 (pn.-pt. godz. 8.00-17.00)
  • Pszczyna - MOSiR, ul. Basztowa 4, biuro przy hali sportowej, (pn.-pt. godz. 8.00-15.00)
  • Opava (CZ) - Tydenik Region Opavsko, ul. Horní náměstí 58 (pn.-pt. godz. 9.00-15.00)

I już niedługo bo 3 czerwca ruszamy na trasy! Wsiadajcie na koło, będzie wesoło!

Szczegółowy regulamin akcji publikujemy na stronie www.roweron.pl. Możesz go również zobaczyć poniżej.

Regulamin projektu_RowerON_2023.pdf

Więcej o harmonogramie RowerON2023 tutaj https://www.nowiny.pl/wiadomosci/219590-roweron-2023-jestes-uczestnikiem-iii-edycji-roweron-u-co-dalej-sprawdz-szczegoly.html

RAMOWY HARMONOGRAM RowerON2023:

17 – 30 kwietnia – rejestracja uczestników – ZAKOŃCZONA!

22 maja – 9 czerwca – odbiór bezpłatnych i płatnych pakietów startowych przez uczestników w wybranych podczas rejestracji punktach odbioru

10 – 30 maja – prezentacja 16 tras RowerON 2023 (www.roweron.pl i FB RowerON)

3 czerwca  – oficjalny start RowerON 2023 – event - Racibórz, Park Roth, godz.11.00

3 czerwca – 21 października – realizacja wyzwania przez uczestników – przejechanie minimum 5 z 16 tras zaproponowanych przez Organizatora (w trakcie trwania projektu dodatkowo trzy specjalne czelendże, "konkurs koszulkowy"oraz dodatkowe eventy z nagrodami od sponsorów)

22 – 25 października – wysyłanie do Organizatora podsumowania wyzwania (tj. zdjęć z tras) przez uczestników celem przyznania unikatowych medali, oraz zgłoszeń w „konkursie koszulkowym”

3 listopada  – relacja LIVE z zakończenia RowerON 2023 i wytypowanie zwycięzców nagród w „konkursie koszulkowym” i wśród Mistrzów RowerON-u

29 listopada - 31 grudnia – odbiór medali w punktach odbioru

Bądź na bieżąco!

Koniecznie dołącz do grupy @RowerON na Facebooku, gdzie znajdziesz bieżące informacje o przebiegu wyzwania, dużo inspiracji i całe mnóstwo pozytywnej energii.

Zobacz również poniżej listę naszych sponsorów i partnerów tegorocznej edycji 2023. Lista wspierających nas firm i instytucji ciągle rośnie i jest aktualizowana. A jeśli masz firmę i chcesz zostać sponsorem tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie napisz do nas na roweron@nowiny.pl. Mamy super pakiety sponsorskie dla firm i instytucji!

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak przebiegał RowerON 2022 tutaj


Chcemy się też pochwalić, że RowerON 2021 i 2022, dostał nominację w prestiżowym konkursie SGL LOCAL PRESS  do nagrody za najlepszą „akcję społeczną” zorganizowaną przez wydawnictwa lokalne w całej Polsce!

Organizatorem III edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie, regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), portal JastrzebieOnline.pl, Agronowiny.pl, serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”, konkurs "Czas na Śląskie", „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców”, "Dni Otwartych Drzwi" od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].