Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Osiedle Staszica żegna panią Cecylię

Cecylia Śmieja, pracownik Poczty Polskiej, odeszła na zasłużoną emeryturę po prawie 30 latach pracy. Mieszkańcy osiedla Staszica znają ją doskonale, ponieważ pracowała w placówce PP przy ulicy Opolskiej.

Osiedle Staszica żegna panią Cecylię
Cecylia Śmieja pracowała w placówce poczty przy ulicy Opolskiej. Fot. nph

Pani Cecylia Śmieja odchodzi na zasłużoną emeryturę 

Środa była ostatnim dniem pracy Cecylii Śmiei, która obsługiwała placówkę Poczty Polskiej przy ulicy Opolskiej. Przewodnicząca Zarządu Osiedla Staszica Monika Brachaczek wraz z Adamem Łukasikiem, członkiem zarządu wyraziła słowa podziękowania i uznania długoletniej pracownicy poczty.

Cecylia Śmieja nie kryła łez wzruszenia w ostatnim dniu pracy. Fot. nph

- Zarząd naszego osiedla składa serdeczne podziękowania pani Cecylii za życzliwość, wsparcie i zaangażowanie. Życzymy dużo zdrowia i spokoju, a także zasłużonego wypoczynku w promieniach słońca przy filiżance kawy - mówiła Monika Brachaczek.

Do pani Cecylii trafił bukiet kwiatów oraz specjalne podziękowania. Obdarowana nie kryła łez wzruszenia i dziękowała mieszkańcom za 16 lat pracy, wzajemnych kontaktów, rozmów. Przez te wszystkie lata - jak sama mówiła - wrosła w lokalną społeczność i zżyła się z nią.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zbulwesowanyCzytelnik (46.204. * .59) 25.10.2023 21:30

Mam nadzieje ze placówka poczty nie zostanie zlikwidowana … a osobę poniżej proszę żeby przestała opluwać anonimowo panią Katarzynę a ośmieliła się na rozmowę w realu .

rylzmoszcznicy99 25.10.2023 18:23

i do firmy na pół etatu zaprasza poczta reszta kasy do koperty

~Masakra23 (87.239. * .85) 25.10.2023 18:01

Myślałem że zmarła taki tekst artykułu !