Gwałcił kobiety i nagrywał to kamerą. Mieszkaniec Rybnika, na polecenie prokuratury, trafił do aresztu

Śledztwo prowadzone jest w sprawach, do których dochodziło w 2018, 2019 i 2021 roku. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany, jak jednak przekazuje prokuratura, postępowanie nadal się toczy. W mieszkaniu podejrzanego ujawniono kolejne obciążające go materiały.

Gwałcił kobiety i nagrywał to kamerą. Mieszkaniec Rybnika, na polecenie prokuratury, trafił do aresztu
Śledczy prowadzą ustalenia dotyczące innych pokrzywdzonych kobiet. / fot. ilustracyjne pixabay

Działając na polecenie prokuratora, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, zatrzymali Wacława R., podejrzanego o popełnienie czynów z art 197 § 1 k.k. na szkodę trzech pokrzywdzonych, a także inne, w tym z art. 202 § 4a k.k. i z art. 191 a § 1 k.k.

Dotychczasowe ustalenia śledztwa wskazują na to, iż podejrzany podstępem doprowadzał pokrzywdzone, najczęściej poznane np. w dyskotece lub miejscu publicznym, do stanu nieprzytomności podając im alkohol, często ze środkiem chemicznym, a następnie wykorzystując brak ich świadomości, obcował z nimi płciowo, a w części przypadków czynności te nagrywał kamerą z telefonu komórkowego

- przekazuje Prokuratura Okręgowa w Gliwicach.

Do czynów, miało dochodzić w latach 2018, 2019 i 2021.

W toku przeszukania mieszkania zatrzymanego ujawniono m.in. środki odurzające oraz amunicję, na którą podejrzany nie posiadał zezwolenia. Mężczyzna posiadał również treści pornograficzne w plikach swojego telefonu komórkowego

- wylicza Prokurator.

Mieszkaniec Rybnika został tymczasowo aresztowany. Postępowanie jest w toku. Śledczy prowadzą dalsze czynności, których celem jest ustalenie innych pokrzywdzonych przez podejrzanego kobiet.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~antypispo (188.0. * .145) 24.09.2022 23:23

majciaż oj będze draka w zk