Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

To nie będziesz miał czystego sumienia. Ten człowiek nic nie umie. Minęły czasy kiedy prezydent miasta czeka na wytyczne z góry. Może zadecydować najwyżej o wymianie śmietników. Teraz, żeby rządzić miastem trzeba mieć dużą wiedzę z różnych dziedzin. Ma się do pomocy fachowców, ale jest dobra zasada kierowania to Wierzyć i sprawdzać! Nikt, oprócz Pani Hetman nie ma tak rozległej wiedzy o mieście. Ale mogą ją nabywać przez najbliższe lata, zaczynając od zwykłego radnego, poprzez autentyczną pracę w komisjach w których bierze się czynny udział, a nie tylko przez podnoszenie ręki w głosowaniu. I zabieranie głosu tylko z pytaniem, czy będzie kawa? lub kiedy zapłacą jakieś premie bo się należą. Żadna z kandydatek i kandydatów nie ma potrzebnej wiedzy. Amy, mieszkańcy nie możemy ryzykować. My tu mieszkamy. Może w następnych wyborach pojawią się prawdziwi znawcy problemów naszego miasta z pomysłami jak usunąć problemy i jak rozwijać miasto. Do; "Do Do Bronka" Zabawny jesteś powtarzając kłamstwa których użył Jarosław Kaczyński z PiS. Zdobył w ten sposób władzę. I my przeżywamy autentyczną tragedię. Widać czarne chmury i burze, które nas dotkną. Ceny idą szybko w górę. Następne koszty utrzymania już są zapowiadane. Podwyżek nie widać. O JSW nie pisz bzdur. Każdy wie, jak było. Strajk zorganizowała ZZ SOLIDARNOŚĆ na polecenie Kaczyńskiego. Byliśmy o krok od karmienia się trawą. JSW ocalała bo musieliśmy się zgodzić na wiele ustępstw. To jedyny strajk w którym strajkujący ustąpili, bo nie mieliśmy wyjścia. Było jak wulgarnie piszesz i jest do tej pory. A kolejne problemy już widać. Po której stronie byłeś. Czy to nie ty krzyczałeś dramatycznym głosem, że Spółka musi nam zapłacić bo wzrosły zyski?
Napisany przez ~do Paweł, 19.10.2018 19:13
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.236.142.143 / ec2-3-236-142-143.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)