Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Dla znawców .. odszkodowanie może dostać za 2 lata jak sprawa dobiegnie końca . A do tej pory musi jakoś żyć dobra proteza kosztuje kilkaset tysięcy wiem bo na praktykach byłam i robiłam :) druga sprawa pracownicy tej kopalni i innych zrzutkę zrobić rodziny górników którzy potrzebują pomocy i ci którzy zginęli zorganizować cos niech będzie nawet obok kopalni ciasta jakieś losy ktoś może zaśpiewa napewno jak się nagłośni ktoś probono pomoze sama zbieram na leczenie córki i wiem jak jest ciężko ... Ja mam do was za daleko ale bliżej Sosnowca Katowic jakąś organizacja coś można popytać jest wiele ludzi dobrych serc .. związki coś nie chteż organizują nawet Wielki festyn wszystkich chętnych dorzucić nawet blachę ciasta cokolwiek to nic trudnego trzeba chcieć związki jak chcą potrafią organizować protest więc jakiś festyn też każdy ma jakieś tam znajomości jeden zna gościa orkiestry drugi zna pana z watą cukrowa trzeci sąsiadkę co zrobi ciasto . Wydrukować napisać ogłoszenie pod każdymi kopalniami że zbieramy chętnych do pomocy organizacji jakiegoś festynu porozmawiać z kopalnia/kopalniami .. chętni do wszystkiego jak wyżej podać nr tel cokolwiek bo tak tutaj ciężko a wiem że duże pieniądze trzeba . Ja mogę popytać ale Sosnowiec i okolice ktoś musi wydrukować rodziny przyjaciele ktokolwiek .. jakby co pisać wach@interia.pl dużo nie mogę bo jestem zwykłą Kowalska ale jak tak każdy zepnie pupe to wszystko można . Trzymajcie się.
Napisany przez ~Pomagajmy, 24.05.2022 12:38
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.92.91.54 / ec2-3-92-91-54.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)