Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Czy wyście na tym forum już kompletnie powariowali - naprawdę tyle krzywdy zrobił wam Kaczyński że tęsknicie za PO-PSL lub ich chorągiewkami ? - ręce opadają. Młodych mogę jeszcze zrozumieć bo nie pamiętają, ale starszych że nie pamiętają jak ówcześnie szalało w Polsce bezrobocie (od 11 do 13%), a około 2 milionów młodych Polaków uciekało za granicę za pracą - w tej chwili poczytajcie - bezrobocie jest na poziomie 5%, młodzi w większości mają pracę i do 26 roku życia nawet nie płacą podatku PIT. Czy zapomnieliście jak setki firm bankrutowały przy budowie autostrad bo panowało wszechobecne złodziejstwo, a Tusk żeby ratować zadłużenie ukradł Polakom 150mld z OFE i wyprzedawał wszystko co się dało - nawet Unia Europejska była w szoku widząc co on wyprawia. Ktoś coś pisał o inwestycjach - przecież dla Tuska liczyły się tylko orliki i walące się obecnie stadiony, nie tam żadne tunele, przekopy mierzei, CPK, elektrownie atomowe czy armia - na to nie pozwalał jego mocodawca z Berlina i Moskwy. Czy już zapomnieliście jak mafie vatowskie rozkradły budżet Państwa na miliardy złotych które teraz Kaczyński wam daje do kieszeni, a ten furiat i bękart niemiecki wraz z tygryskiem podwyższał wiek emerytalny żebyście harowali do śmierci podczas gdy on uciekł do Brukseli haratać w gałę zostawiając po sobie "kamieni kupę". Mógłbym tu długo wyliczać dziesiątki afer, które wstrząsały co tydzień wszystkimi Polakami, którzy tylko dzięki niezależnym i nielicznym mediom dowiadywali się co się dzieje - główne media (TVP, Polsat i TVN) grały w jednej orkiestrze z Tuskiem i oszukiwały Polaków. Młodzi opamiętajcie się bo ta szajka jak dojdzie do władzy zgotuje wam piekło - zobaczycie - jesteście młodzi, otwarci - jak nie wierzycie mi zajrzyjcie do historycznych artykułów prasowych, zobaczcie archiwalne programy telewizyjne, przejrzyjcie strony internetowe - przekonacie się.
Napisany przez ~gracillimus, 21.11.2022 12:28
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.200.77.92 / ec2-44-200-77-92.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)