Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

„Strach sie bać . Jaka bedzie inflacja znow po Nowym Roku gdy uwolnią ceny i przywrócą VAT na żywność.. oraz rozdadzą te nowe kwoty na dziecka. , Pamietacie jak to bylo kiedys…oprócz pieniedzy wciąż tracacych wartosc na inflacji będą jeszcze wydawane dla pracujacych talony na zakup produktów aby mogli se cos wogole za to kupić a nie miec tylko poczucie bycia milionerami… Już to przerabialismy. Pan Matusiak zanim i gdy dostal mieszkanie spodzielcze takze .Gybym zaglosowal na PIS usprawiedliwił bym złodziejstwa inflacyjne oszczednosci za Komuny i za Balcerowicza. Inflacja ta celowa a nie przejciowo drozyzniana gdzie ceny wracaja do poprzednich poziomow ,inflacja ta na rozdawnictwo w celu kupowania glosow to nieskodyfikowane prawem w Polskim KK przestepstwo przeciwko spoleczenstwu.I to w przyszlosci ludzie muszą w Konstytucji pojąć. Kto żeruje na inflacji okradajac ludzi z realu wartosci Ich ciezko zapracowanych oszczednosci ten dziala jak zlodziej i oszust. Nigdy nie popre takiego postępowania Do tego „jedynki „przez ktore te same gęby przy żłobie widzimy od 40lat i bedziemy widziec przez kolejne 30.az wszystkie wymrą .Szlachecka demokracja w ktorej sami siebie wybierają gdy reszta to tylko tlo a duza frekwencja wyborcza do ktorej wszelkimi sposobami z referendum wlacznie ma to oszustwo uwiarygodnić.Pan Posel dobrze wie ze ustawa o dzialalnosci posla nie pozwala aby ktokolwieg nawet referendum zmuszal Go do okreslonego glosowania ,wiec jest to pic na wode tym bardziej ze w referendum brakuje istotnych pytan jak to czy wolisz Euro czy druk zlotego?!.
Napisany przez ~Strachsiebac, 13.10.2023 10:33
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 34.239.151.124 / ec2-34-239-151-124.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)