Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

@mmm125 myślę, że macie coś nie w porządku z głowami... Bo takie coś jak architektura miasta jest naprawdę prostą weryfikację. Nie trzeba się znać, nie trzeba daleko jeździć, żeby stwierdzić, że Żory czy Jastrzębie to ośrodki bardzo biedne w których nikt na jakość architektury nigdy nie dbał... W obu nie ma ani jednej mieszczańskiej kamienicy - co jest negatywnym fenomenem na skalę europejską! Dlaczego Aleja Piłsudskiego w SJZ czy Aleja JPII w Żorach nie mają zabudowy ścisłej w której budynki są odwrócone do ulicy i tworzą jakiś ciąg? Czemu żorski rynek jest tak... ubogi a w Jastrzębiu za plac robi parking koło MDK? Czemu na żorskiej starówce nie ma nic ładnego? Czemu jadąc przez Jastrzębia nie widzimy żadnego reprezentacyjnego miejsca? Zarzucacie, że Rybnik miał 40 tys. w latach 70. co jest nieprawdą bo przed reformą administracyjną miał 61 tys. czyli UWAGA! więcej niż... całe współczesne Żory z wszystkimi zbudowanymi osiedlami i włączonymi do miasta dzielnicami od Roju po Kleszczów i od Kleszczówki po Baranowice. O Jastrzębiu nawet nie wspominam bo Jastrzębie nie powstało jako miasto wciągające do siebie słabsze ośrodki tylko... jako połączenie kilkunastu wsi. Dosłownie! Nawet Zdrój nie miał praw miejskich!
Napisany przez ~mmm125, 30.11.2023 11:38
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.227.240.72 / ec2-3-227-240-72.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)