Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Brawo Panie Jakubie.Jeden młody człowiek który potrafi głośno powiedzieć "tu jest moje miejsce na ziemi,tu zawsze będę wracać."Jeszcze raz gratuluję odwagi.Niech Pan Jakub będzie dobrym przykładem dla młodych.Zdobywać wiedzę w dużych ośrodkach w kraju i zagranicą ale tu wracać,dzielić się zdobytą wiedzą, zdobyte umiejętnosci wykorzystać w rozwój swojego miasta.To jest taki patriotyzm do swojej "małej ojczyzny."Jastrzębie to miasto w którym żyje sie dobrze.Są szkoły, przedszkola,żłobki dobry dojazd do ościennych miast.Mlodzi mogą pracować nawet w Katowicach . Ktoś powiedział - "Co to za miasto bez rynku ,Jastrzębie to wiocha i jeszcze wiele pogardliwych określeń-"NIKT TU NIKOGO NIE TRZYMA,Jesteśmy wolnymi ludźmi możemy mieszkać nawet na krańcu świata.Ja także wróciłam tutaj.Był to koniec lat 70 tych ubiegłego wieku.(Och jak to brzmi)Wyjeżdżałam to było tu pięknie ,łąki .pola ,lasy ,uzdrowisko,względny spokój.Wrocilam to było błoto ,hałas wielki plac budowy.Nie było wielkiego wyboru jeśli chodzi o jakieś ośrodki kulturalne, kawiarnie itd.PUSTKA.Moim miastem gdzie spędzaliśmy wolny czas to był Cieszyn.Do tej pory teatr W Cieszynie to moje miejsce które często odwiedzam.Obecnie Jastrzębie jest inne,każdy może coś dla siebie znaleźć i żyć wygodnie.Jeszcze raz brawo Panie Jakubie.Serdecznie pozdrawiam
Napisany przez 121210416, 30.11.2023 16:27
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.227.240.72 / ec2-3-227-240-72.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)