Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Do Zmotoryzowany Patrol i innych fajnopolaków piszących tu komentarze - wyobraźcie sobie, że szkoła jest od przekazywania wiedzy czyli informacji z różnych dziedzin nauki. Szkoła ma dziecku a potem młodemu człowiekowi poprzez pokazywanie różnych dziedzin nauki rozbudzić jego zainteresowania, sprawić aby lepiej rozumiał otaczający go świat a nie ( nowy trend którym nastolatkowie chwalą się na TikToku ) pełzał na czworakach po centrach handlowych. A od nauki podstawowych prac są rodzice - no chyba że jest się fajnorodzicem uważającym, że wszelkie możliwe instytucje odpowiadają za wychowanie jego dziecka, tylko nie oni sami. Wiecie w jakich szkołach uczą dzieci "podstawowych, prostych, pożytecznych" prac? W specjalnych - tylko że tam dzieci faktycznie wymagają specjalnego podejścia bo są niepełnosprawne intelektualnie. A co do nauczycieli - ujmę to najdelikatniej jak potrafię - jest to bardzo specyficzna grupa zawodowa uważająca, że tylko oni skończyli studia. Tylko zauważcie jedno - w większości samorządów w Polsce kto pcha się na stanowiska prezydentów, burmistrzów czy radnych? Właśnie owi "przepracowani" nauczyciele - dziwne, skoro jak twierdzą są tak zapracowani, że na nic nie mają czasu. A same zadania domowe - utrwalają wiedzę i kształtują charakter poprzez wyrobienie sumienności i obowiązkowości - chyba, że ktoś jest zwolennikiem "bezstresowego" wychowania tworzącego nieprzystosowanych do życia i otaczającego świata ludzi.
Napisany przez ~jastrzębianin90, 12.02.2024 19:51
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.239.76.25 / ec2-3-239-76-25.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)