Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

2/2 Teraz zaczyna się typowa spychologia zapowiedziana przez "cudownie uzdrowionego" ZZ, który miał siłę (współpracownicy, pisowcy krzyczą że: "to Białoruś!" - czyżby stamtąd przyjechał?) "przyjechać z daleka" i na konferencji ogłosić: "JA NICZEGO NIE PODPISYWAŁEM, WSZYSTKIE SPRAWY ZAŁATWIALI I PODPISYWALI MOI WSPÓŁPRACOWNICY" a współpracownicy będą zwalali na swoich podwładnych oraz na przełożonych (bo ci z góry nam kazali). Czego się pisowcy dotknęli to spartolili: armia - leży (ale na mobilne ołtarze to jakimś cudem kasa się znalazła), służba zdrowia - leży (kasa przeznaczona na onkologię zasilała reżimową tvpis), budownictwo - leży (a pozwolili na patodeweloperki i mikroapartamenty), drogi - TYLKO dokończyli budowy zaczęte za PO i szumnie ogłosili że TO DZIĘKI NIM zbudowano (tak - zbudowali kilka dróg - głównie pod dojazdy dla prominentnych pisowców), polskie auto elektryczne - miało być czysto polskie, a wychodzi niekorzystna umowa z Chińczykami gdzie będzie MONTOWNIA, polityka zagraniczna - leży (pis nas wpychał w łapy Kremla), finanse - ruina, gospodarka - na skraju upadku (tylko przez ostatnie 3 lata UPADŁO 200 TYSIĘCY małych i średnich firm), inwestorzy uciekają z Polski, ludzie bez wiedzy, wykształcenia, kompetencji posadzeni na stołkach w radach nadzorczych, zarządach (biorą kupę kasy). Pisowskie hasło "Polska w ruinie" pasuje do nich jak ulał - bo to zostawili.
Napisany przez ~ZmotoryzowanyPatrol, 27.03.2024 10:49
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.215.186.30 / ec2-3-215-186-30.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)