Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent Andrzej Duda w Jastrzębiu-Zdroju [RELACJA LIVE]

W przeddzień zakończenia kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów prezydenckich, Andrzej Duda przyjechał do Jastrzębia-Zdroju, by spotkać się z górnikami i mieszkańcami przy kopalni "Zofiówka". 

Prezydent Andrzej Duda w Jastrzębiu-Zdroju [RELACJA LIVE]
Prezydent Andrzej Duda odwiedził Jastrzębie-Zdrój, by zabiegać o głosy pracowników branży górniczej. fot. Szymon Kamczyk

Prezydent Andrzej Duda w Jastrzębiu-Zdroju [RELACJA LIVE]

O nietypowej porze - 5.30 zaplanowano spotkanie z bracią górniczą przy kopalni "Zofiówka" w Jastrzębiu-Zdroju. Taka pora podyktowana jest zmianami pracowniczymi w zakładzie. O wizytę prezydenta w Jastrzębiu-Zdroju zabiegał poseł Grzegorz Matusiak. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WIZYTY PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY W JASTRZĘBIU-ZDROJU:

Andrzej Duda rozdał kanapki górnikom przed "Zofiówką" [ZDJĘCIA Z WIZYTY] 

Ludzie

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~dudus (91.225. * .234) 09.07.2020 10:41

jeszcze próbuje coś ugrać , jeszcze sie podlizuje, ale i tak górnicy na niego zagłosuja bo jak Panstwo ich dotuje to jasne ze beda na Dude głosowali , dostali podwyzki i teraz siedza cicho...

~Zakaz_skrętu_w_lewo (37.248. * .87) 09.07.2020 10:34

do analfabety Trzask 37.248.@

Jesteś wyborc(om) PO? To widać! Nie dorastasz do pi(en)t górnik(ą) w kwestii pisowni.

~Jaja (5.173. * .54) 09.07.2020 10:24

A ponoć zwolennicy Trzaskowskiego to wykształceni ludzie ha ha ha

~Jaja (5.173. * .54) 09.07.2020 10:23

Do poniżej- STATYSTOM analfabetyzm się szerzy

~Trzask (37.248. * .223) 09.07.2020 07:44
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Rozdawał swoim statystą kanapki na powrotną drogę w autobusie