Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Naprawdę nie rozumiem tych niepochlebnych komentarzy . Nie wiem co mogło by zadowolić naszych mieszkańców żeby było niepowtarzalne , niespotykane , może wystawa Światowej kostki brukowej , albo gipsowe krasnale , nie wiem . Przecież tak jak ktoś pisze o chacie w Cieszynie to oni też kogoś splagiatowali , takich izb regionalnych w naszym kraju jest multum , skansenów itp. i powstały dużo wcześniej niż ta Cieszyńska chata . Kopalnia Guido w Zabrzu też nie jest pierwsza jako muzeum górnictwa też można by powiedzieć że plagiatuje chociażby sztolnie w Tarnowskich Górach lub te w innych krajach . To nie o to chodzi przecież , chodzi o przybliżanie i przypominanie historii miasta , ludzi i pracy . Osobiście widziałem prezentacje przygotowane przez GHM i np. wchodząc do chaty nie ma się wrażenia że to jedna z sal naszego muzeum , została tak zrekonstruowana że ma się wrażenie że jest się w prawdziwej chacie śląskiej . Zadbano w niej o najdrobniejsze szczegóły włącznie z makatkami na ścianach . Sztolnia jest jaka jest , sam jestem górnikiem , więc dla mnie to nic szczególnego, ale mój syn zadawał mi tyle pytań w niej że widać było że to co chcieli osiągnąć autorzy tej prezentacji udało się :) Nie marudźmy więc , bo coś czuję że to zaczyna być naszą narodową cechą ... Wątpię zresztą że ci którzy tutaj piszą te niepochlebne komenty byli w GHM , zobaczcie naocznie , bo ci którzy ją tam tworzą to naprawdę ludzie z pasją i chęcią działania Wąski
Napisany przez ~ruptawiok, 06.04.2013 22:42
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.200.194.255 / ec2-44-200-194-255.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)