Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Aktywnie przypatruję się życiu politycznemu miasta od powiedzmy 3-4 lat i chciałem się tutaj wypowiedzieć. Żadnej z opcji w jakikolwiek sposób nie foruję, głosuję na człowieka a nie na partię. Otóż, PiS po prostu ma rację. Hetman nie umiała nic lepszego przez lata wymyślić, więc obrała populistyczny kurs pod tytułem \"Kasa z komunikacje pójdzie z podatków, a i tak powiem, że za darmo, a jak ktoś się ze mną nie zgodzi, ten zły i podły\". To nie jest poważne traktowanie ludzi. Ona powinna napisać, że nie podołała, przeprosić, przecież nawet absolutorium nie ma. Jak ktoś celnie ujął, jej strategia to \"zapraszam na obiad ale Ty płacisz\". Radni PiS to w większości starzy polityczni gracze, ogrywają ją przy każdym rozdaniu, ale w ich działaniach widzę przynajmniej troskę o budżet Miasta - a w jej tylko zabiegi o wygranie drugiej kadencji, nic innego. Przecież obiecywała dar-mo-wą komunikację. Myślicie, że jakby powiedziała w kampanii \"podniesiemy wkład finansowy miasta do MZK\" czy inaczej \"wykupimy dodatkową usługę\", to ktoś wrzuciłby do urny choćby złamany głos? W życiu. Szła zdecydowana propaganda, że oto przyjdzie reformator, dzięki któremu autobusy będą darmowe. Teraz już wiemy, że albo Rada da kasę, albo nie da bo może dać na co chce. To Rada jest uchwałodawczym ciałem, a Preyzdent niestety lubi wchodzić w jej buty i ogłaszać potem że czegoś dopięła. Podsumowując, naprawdę, każdy obiektywnie może stwierdzić, że to Miasto jest regularnie ratowane przez PiS. W porządku, nie są święci, może tak nie brylują w mediach, nie mają takiego parcia na szkło, pewne rzeczy załatwiają z dala od fleszy... ale czy to w sumie źle? Jako mieszkaniec wolę, żeby społecznicy robili po cichu a aktywnie, a nie populistycznie i w błysku kamer, social media czy urzędowej gazetki. No tak po prostu jest.
Napisany przez ~Świadomy Wyborca, 28.07.2017 15:42
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.235.188.113 / ec2-3-235-188-113.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)