Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

raperku, do psychiatry wysylały komuchy ludzi niewygodnych. Widzę, że chcesz kultywować tradycję... Moje żródła to profesorowie i lekarze z całego świata (także niezależni dziennikarze), którzy mają zamknięte drzwi do dużych mediów lub wpuszczą ich raz na ruski rok. Tak na PRZYKŁAD: dr Bodnar leczący ludzi amantadyną, dr Jaśkowski czy dr Czerniak. I wielu wielu innych. Mocarstwa są zwaśnione co do pewnych spraw. W innych śpiewają prawie jednym głosem (podobnie jak okrągłostołowe partie w Polsce). Z niezależnych państw (od globalistów i ich who oraz onz) pozostały częściowo Szwecja, Białoruś, do niedawna Tanzania, Iran i kilka stanów w USA, które wycofały wszystkie chore i antyludzkie obostrzenia. Państwa nie są już niezależne. Rządzący, bankierzy, prezesi korporacji i władcy spotykają się przy różnych okazjach i planują różne wydarzenia, jak chociażby tą ogólnoświatową operację covid19, która odbiera powoli podstawowe prawa ludności świata. A szczepionki lansują, bo po straszeniu medialnym wielu ludzi wierzy, że to "lekarstwo" na koronawirusa. Tak się "przypadkiem" składa, że to towarzystwo globalistów strasznie ubolewa nad "przeludnieniem" ziemii... szkoda, że ich nikt nie "abortuje" dla dobra ludzkości... ech...
Napisany przez ~To sem ja, 10.05.2021 16:03
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.221.66.130 / ec2-44-221-66-130.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)