Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Może pani Prezydent pofatygowała się na spacerek w okolice Skate Parku. Najlepiej ze swoim biurkiem. Krzyki, trzaski, trzeszczenia i bum bum bum wydobywające się z kolumny organizatorów siedzących pod parasolem reklamującym deskorolki i hulajnogi. Świetnie się bawią udając że coś robią. Prócz wzmożonego hałasu nic robią dobrego. Akurat umiera nasz sąsiad. Czy to jest miasto zarządzane przez kogoś światłego czy ciemną masę wrogą wszystkim mieszkańcom. Wiemy, że te informacje czytane są przez Policję, Straż Miejską i urzędników. Dlaczego nie reagują? Pewnie czekają na oficjalne zgłoszenie na piśmie z podpisami i danymi mieszkańców. Tego nie zrobimy, bo obowiązkiem służb jest reagowanie w obronie mieszkańców. Czy służby czekają na oficjalne powiadomienie o pijanym kierowcy? Nie, wystarczy zadzwonić. Gdy ktoś z mieszkańców Turystycznej zadzwonił z prośbą o interwencję, dowiedział się, że hałas musi być, skoro skaczą na deskorolkach. SM w ogóle nie reaguje choć mają bardzo blisko i spacer dobrze by im zrobił. Gdyby przespacerowali się pod balkony to by usłyszeli jaki jest hałas.
Napisany przez ~Mieszkańcy sąsiadujący ze Skate park, 19.08.2021 19:01
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 35.172.165.64 / ec2-35-172-165-64.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)