Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

To miasto powoli schodzi na peryferia ...np Żor .Pamiętam dawne lata i rozkwit miasta a teraz obserwuje jego powolną degradację,odpływ młodych ludzi,omijanie szerokim łukiem przez inwestorów i generalnie coraz smutniejsze i zaniedbane otoczenie.Na usta ciśnie się pytanie ..Czemu ? Nie będę tutaj robił wywodów .Dla mnie poprostu sprawa jest prosta .W tym mieście brakuje ludzi o szerokim horyzoncie ogarniania rzeczywistości a którzy mają wpływ na życie społeczności.Brakuje ludzi ,którzy posiadają w świecie polityki,biznesu szersze kontakty albo przynajmniej próbują aby takie nawiązać,bo nic nie dzieje się samo .Aby ktoś zainteresował się nami ,sami musimy posiadać umiejętność odpowiednio siebie zaprezentować.Ale ,niestety w Jastrzębskiej przestrzeni publicznej takich osób nie posiadamy .Posłowie czy z jednej czy z drugiej opcji bez pozycji w świecie polityki ...tacy niewidoczni.Urząd Miasta czy w tej czy w tamtej kadencji zarządzany przez przedstawicieli oświaty to nie jest z całym szacunkiem dla zawodu nauczyciela ,dobry wybór na gospodarza miasta ..bo aby odnaleźć w tym świecie polityki i biznesu naszym prezydentom przydały by się korepetycje przynajmniej u Prezydentów Żor. A reszta klasy politycznej hm... pomijamy to milczeniem czy Ci z lewej czy z prawej strony tacy jacyś niewyrażni w tych swoich poczynaniach. Poprostu trzeba to sobie powiedzieć brakuje w Naszej społeczności Jastrzębskiej ludzi z charyzma,wiedzą i takim nowoczesnym ogarnianiem rzeczywistości..
Napisany przez ~Nico, 05.02.2022 07:48
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.92.91.54 / ec2-3-92-91-54.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)