Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Wiele lat temu już w przedszkolu uczono, że zanim wejdzie się na jezdnię/przejście dla pieszych to trzeba popatrzeć w lewo, prawo i jeszcze raz w lewo. I gdy nic nie jedzie można przechodzić przez jezdnię. I komu to przeszkadzało??? Jestem, i pieszym i kierowcą, i krew mnie zalewa gdy widzę gwiazdę wchodzącą na jezdnię/przejście i nawet nie popatrzy czy coś jedzie. Bo w TV wmówili jej, że na pasach to ma bezwzględne pierwszeństwo. Tylko żaden kretyn w sejmie(specjalnie z małej litery) nie pomyślał, że samochód nawet jadący powoli nie zatrzyma się w miejscu. Ciekawe czy geniusze z sejmu wiedzą co to jest przyspieszeni/opóźnienie, które ma wpływ na siłę, która zależy od masy. W tym przypadku samochodu. Przecież nie trzeba być fizykiem jądrowym aby wiedzieć, że łatwiej zatrzymać 70 kg(tyle mniej więcej waży człowiek) niż 1300 kg(tyle mniej więcej waży samochód osobowy). Szkoda, że dziewczyna ucierpiała przez brak rozwagi kierowcy Opla, ale wydaje mi się, że będzie to dla niej bolesna nauka, że w starciu z samochodem nie ma najmniejszych szans i warto obserwować co się dzieje dookoła. I takie memento dla wszystkich, nie tylko pieszych, ale i kierowców-na cmentarzach pełno jest tych co mieli pierwszeństwo.
Napisany przez ~bbbb, 27.10.2022 10:42
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 34.239.158.223 / ec2-34-239-158-223.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)