Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Logika na żenującym poziomie. Dobroczyńca, darczyńca, filantrop, niezależnie od nazwy, daje coś ze swego majątku, dorobku i motywuje do tego samego innych. Nikt z rodziny Owsiaka tego nigdy nie zrobił i nie robi. Za to cała, bez wyjątku, uwłaszcza się, co roku, na ogromnej części dobroczynnej działalności milionów Polaków. To, czy społeczeństwo realizuje swoją potrzebę empatii w ten sposób, czy na setki innych sposobów, nie ma tu żadnego znaczenia. Zawsze tak jest, że na dobroć najszybciej odpowiadają zainteresowane sępy. W Polsce akurat ci zmonopolizowali pomysł zbiórki okołoświątecznej, jaka ma miejsce w kulturze chrześcijańskiej, w wielu miejscach świata, wykorzystując pustkę i głód dobroczynności, w postsowieckim społeczeństwie, ale zręcznie i sukcesywne separując ją od Świąt Bożego Narodzenia [teraz marketingowo jeszcze za dużo by stracili, wywalając słowo "świątecznej" z nazwy, ale marksiści dobrze czują koniunkturę]. Zresztą obecna kotłowanina wokół rugowania chrześcijan z pełni praw i wypierania etyki chrześcijańskiej z kultury prawnej, pozwala sądzić, że, najdalej za 15-20 lat, dokładnie te zbiórki, odbywać się będą na eutanazję seniorów, osób śmiertelnie chorych i na kliniki aborcyjne, bez zbędnej refleksji i jakiegokolwiek zdziwienia.
Napisany przez ~kampaniaupiorna, 25.01.2023 08:40
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 100.26.179.41 / ec2-100-26-179-41.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)