Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

@CCC32 Bilety do kina raz - że są drogie, dwa - że przez 15-25 minut oglądasz reklamy (!!!) - (mam na myśli multipleksy), trzy - że brak kultury w kinach (żerą popcorn, siorbią colę, robią sobie selfie z fleszem, pierdo..ą o du..e marynie - zamiast oglądać film - sala po seansie wygląda jak chlew). @pulpet To (PRZYKŁADOWO !) jak dojedziesz z Uchylska do Żor do pracy na 6:00? (wiem - uczepiłem się tej przykładowej trasy @ Obywatelka24 - ja mogłem wziąć inną dziurę - np Syrynka albo Borucin do Rybnika czy Wodzisławia lub też Skrbieńsko - Racibórz) Pierwszy transport masz o 4:18 i jesteś w Żorach o 6:22 - czyli masz spóźnienie! O której musisz wstać aby włącznie z przesiadkami i oczekiwaniem na połączenie dostać się komunikacją zbiorową do pracy na 6:00?. Albo odwrotnie po 22 z Żor do Uchylska - dostaniesz się do Rybnika, Jastrzębia a potem miły nocny spacerek... Tu problemem jest brak wczesnorannych i późnonocnych kursów. Tu nie muszą jeździć wielkie autobusy - wystarczą nawet małe busiki. Strefy przemysłowe, duże zakłady pracy (np kopalnie) są niemalże odcięte - zwłaszcza w godzinach nocnych (ludzie albo biorą nadgodziny albo mają międzyzmiany). No skorzystajmy z roweru - to tylko 31 km (~1h40') - codziennie, przez cały rok, bez względu na pogodę - w pewnym momencie powiesz dość (a zwłaszcza organizm - bo np jak długo pojedziesz w śnieżycy przy mrozie -10 stopni). I w końcu przesiądziesz się na samochód - spędzisz tylko 45 minut w trasie...
Napisany przez ~SzaryKierowca76, 12.02.2023 01:31
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.227.240.72 / ec2-3-227-240-72.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)