Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

No i co zwolennicy PISu. Mam Wam udowodnić czarno na białym ze PIS okrada i oszukuje. Przykładem niech bedzie PPK lub PPE. Jestem zbyt doświadczony aby nie pamiętać wszystkie kiedys przekrety na funduszach jakie byly takze za komuny i potem a majace uszczęśliwić ludzi, czyli" Bohdan Bankowy ,polisa na posag ,na dożycie, OFE "itp ktore do chwili realizacji inflacja zeżarla lub inaczej rozkradziono a ich zarządcy obłowił sie jak wiecie sowicie gażami na yej forsie. Co teraz na odmiane wymyslila nowa PISowska mafia w tym z autozapisami gdybys niechciał. Zrobila tzw PPK lub zamiennie PPE .,Wszyscy prywaciarze spierdalaja tylko państwowi zmuszają...Rzad juz bierze od wplacanych tam pieniedzy podatek i ogłaszaja ze przez to juz za Nich wzrosla placa brutto, ale forsy nie zobaczycie,- inflacja .Tak to dziala,kilka pieczeni na jednym ogniu ,o naiwni.. Wiedza o tym wiec Oni inkasuja juz teraz swoje sowite gaze od zarządzenia, -kolesie królika tzw. tluste koty zeruja.!! A co dostaniecie przy tej inflacji z tych funduszy za 20_35lat od wpłaconych dzisiaj ,wczoraj ,rok trzy lata temu tam pieniedzy ,--...go...wno.Nawet gdyby Ci dzis do wplaconej za ten rok sumy dołożyli na zachętę 200%.Oni gaże wezma. Wszystkich pracujacych znow okradają ,żerują jak pasozyty na tym biznesie..--Wiem bo wybrałam jako jeden z pierwszych w ramach odejscia na emeryture kase z przymusowego PPE gdyz moja firma kiedys zalozyla w zamian za PPK to ustrojstwo ,wybralem jako i dostalem mniej nie z wplacilem .Na moje pisemne zapytanie do funduszu odpowiedzieli mi ,bo tyle sa warte obecnie jednostki uczestnictwa. Ja straciłem niewiele ale Wy. A Oni zeruja i śmieją sie z was ,niewierzycie ,to kupcie sobie cos teraz za 100zl z czerwonym Waryńskim z okresu komuny.A co sobie za 20 ,30 lat kupicie za obecnie wplacane?pomysl !..
Napisany przez ~KubJ, 24.02.2023 11:13
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.192.44.30 / ec2-44-192-44-30.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)