Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Gałczyńskiego może i jest dziurawa, ale dalszy odcinek Pochwacie który łączy skrzyżowanie z obwodnicą, następnie z Gagarina to dopiero jest dramat. Dziennie tysiące samochodów tam przejeżdża jadąc na Żory i z powrotem, a droga jest ewidentnie za wąska. Wymijanie samochodu z naprzeciwka wywołuje lęk, niepewność i czasem panikę, mało tam było wypadków? Miejsce jest na poszerzenie drogi. Jakieś 2 może 3 lata temu remontowali ten odcinek a drogi nie poszerzyli, jedynie wymienili część nawierzchni ,a dziury na poboczach zasypano. Na dzień dzisiejszy dziury są jeszcze większe niż przed remontem i aby wyminąć pojazd zbliżający się z naprzeciwka trzeba wjechać w koleinę co grozi bezpośrednim zagrożeniem w ruchu drogowym i uszkodzeniem samochodu. O skrzyżowaniu z Gagarina nie wspomnę, ponieważ każdy wie jak niebezpieczne i ruchliwe jest to miejsce oraz nie jeden słyszał o wypadku w tym miejscu bądź sam brał w nim udział. Dla mnie to jeden z najniebezpieczniejszych punktów kolizyjnych w mieście. Wystarczy poszerzyć drogę i zrobić prawoskręt z drogi głównej na Gagarina bądź rondo, ewentualnie światła. Niestety władze tego miasta wolą inwestować w palmy, anioły,wybiegi dla psów, betonozę i setki mniej ważnych rzeczy. Swoją drogą dobrze że zbliżają się wybory, ludzie chyba już mają świadomość, że jedynym rozwiązaniem jest zmiana, a na gorsze można trafić choć byłby to swoisty wyczyn.
Napisany przez ~Pionek, 28.02.2023 21:58
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.236.237.61 / ec2-3-236-237-61.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)