Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

46.204.*117 Najbardziej sztucznym miastem Polski jest JASTRZĘBIE-ZDRÓJ które powstało z połączenia samych wsi i bez wybudowania jakiegokolwiek centrum! Od Szerokiej po Zdrój, i od Ruptawy po Moszczenicę - wszystkie miejscowości należały do... powiatu rybnickiego jako... wiejskie. Obecnie różnią się tylko tym, że wybudowano tam bloki, szkoły, urząd miasta, szpital. Ale wiejskości się nie pozbyto... i do dzisiaj obchodzi się dożynki. Śmiejesz się z chałup które można znaleźć tak samo w Rybniku jak i w Katowicach czy Jastrzębiu. Z tą jednak różnicą, że w Jastrzębiu będziesz miał... deptak(hahahah) wśród chałup, a w miastach deptaki są pośród miejskich kamienic. Rybnik budzi w Jastrzębiu ochy, echy i wzdechy (a czasami szał zawiści jak w twoim przypadku) bo ma znane rozmachu gmachy których nie powstydziłyby się miasta wojewódzkie: TZR, bazylika, elektrownia, kampus, kompleks Juliusz, ZUS, każdy(!) gmach szkoły średniej, modernistyczny gmach szkoły muzycznej, gmach Politechniki, jedyny poza Katowicami w naszym województwie biurowiec premium - K1, historyczny gmach sądu - d. zamek, modernistyczny dworzec kolejowy i wiele, wiele innych. W Jastrzębiu chyba jedynym wyróżniającym się dużym budynkiem był... Diament - zburzony bo po 1990 okazało się, że nikt dobrowolnie nie chce nocować w Jastrzębiu...
Napisany przez ~wiedzahandlowa, 31.08.2023 16:47
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.212.96.86 / ec2-44-212-96-86.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)