Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

"Zatrzymywane prawo jazdy w wielu przypadkach wiąże się z również z utratą pracy" - czyli kolejny obywatel na garnuszek podatników. Zmienić kary dla pijaków: za każde 0,1 promila - 1000 zł kary (czyli w tym przypadku 20000 zł), skierowanie na PRZYMUSOWE leczenie w ośrodku odwykowym, przymus pracy przy rehabilitacji ofiar wypadków. W przypadku recydywy: - podniesienie kary 2 razy za każdą recydywę (czyli za drugim razem 2000 za 0,1, za trzecim 4000 itd), przymusowe wszycie esperalu. Konfiskowanie samochodu? tu temat do polemiki - co w przypadku auta służbowego, leasingowanego, pożyczonego, ukradzionego czy nawet współwłasnościowego (żony, męża, dzieci) - kupi kolejne za 800+ i dalej będzie jeździł. Montaż blokady alkoholowej? - ileż było przypadków obejścia - trzeźwy znajomy dmuchał, uruchamiał a potem wsiadał pijak - w takich przypadkach tego "trzeźwego znajomego" traktować jako współsprawcę. Zabieranie prawa jazdy? Ileż jest przypadków że delikwent ma kilka sądowych zakazów - i dalej jeździ. Areszt? - kolejny na garnuszku podatników - choć skuteczy sposób na wyeliminowanie potencjalnego mordercy. W carskiej Rosji pijakom przypinano do szyi prawie 10 kg stalowy "medal" "Za Pijaństwo" który nosili do śmierci. Tych, którzy spowodowali wypadek smiertelny dawać zdjęcia na bilboardy "Jestem mordercą, miałem xx promili, zabiłem x osób" - w tym przypadku nie powinno obowiązywać ODO.
Napisany przez ~ZmotoryzowanyPatrol, 14.09.2023 00:47
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.92.91.54 / ec2-3-92-91-54.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)